Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

17e -18e Eeuwse Chinese Kang Xi gemberpot Ø 11 cm.
Startprijs 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met plated bovenrand (later). Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Yixing trekpot, Ø 14,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering en kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 20 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met eekhoorn/tuin decor. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Startprijs 450 EUR

Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

Twee odeurflacons met gouden dop
Resultaat: 300 EUR

Twee odeurflacons met goud, 585/000. Kristallen flacons met een peervorm waarvan één staand model en een liggend model. Beiden voorzien van een gouden kraag en dop, bol met florale bewerking. Staand m...

Zilveren chocoladekan
Startprijs 450 EUR

Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...

Zilveren roomstel, 3 delig
Resultaat: 180 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...

Zilveren knopen
Resultaat: 40 EUR

Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Oneindig
Resultaat: 120 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Opaline set + twee Venetiaanse vazen
Resultaat: 50 EUR

Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zilveren sigarettendoos (Russisch)
Startprijs 500 EUR

Russisch zilveren sigarettendoos, 84 zolotniks, 875/000. Rechthoekige doos met een scharnierend bewerkt deksel voorzien van een afbeelding met strijders en paarden in een ovaal cartouche voorzien van ...

Antieke paraplu-standaard, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Vrouwenfiguur
Resultaat: 140 EUR

Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan
Resultaat: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Duits KPM servies
Resultaat: 575 EUR

Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren slatang, 1857
Startprijs 225 EUR

Fraaie zilveren slatang, 833/000. Gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk, voorzien van een zeskantige knop met bloemapplique en graveerwerk. Voorzien van een nette restauratie aan de ...

Zilveren schaal
Resultaat: 180 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rechthoekig model met opstaande rand en geplaatst op 4 strakke poten. De schaal is volledig voorzien van een hamerslagbewerking. 20x13x6cm. ca 218 gram. MT.: Adolph Mayer, Fr...

Vijf zilveren miniaturen
Resultaat: 275 EUR

Lot met vijf zilveren miniaturen, 925/000, met een klompenmaker, een kunstschilder, boot met een visser, meisje op een schommel en een man met kar. ca 112 gram. 4x2x3,5cm - 4x2x5cm. MT.: o.a. Koninkli...

Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.