Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilveren horloges 3x 573
Lot zilveren horloges 3x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm. 7617
Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wandconsole met vergulding 4045
Wandconsole met vergulding

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie Engelse bijzettafels 4047
Drie Engelse bijzettafels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel, 1880 4052
Antieke schaarstoel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drents kabinet + 6 kastkommen 4054
Drents kabinet + 6 kastkommen

Resultaat:

600 EUR

Gouden hanger met granaat 580
Gouden hanger met granaat
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht 1404
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Eiken empir opzetkast, 1820 4088
Eiken empir opzetkast, 1820
Startprijs 700 EUR
Gouden bijbelslot 607
Gouden bijbelslot
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Drie delen Japans Imari 7640
Drie delen Japans Imari

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Witgouden creolen 614
Witgouden creolen

Resultaat:

150 EUR

Witgouden slavenband met diamant 616
Witgouden slavenband met diamant
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7674
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

45 EUR

Twee Chinese vazen, H 17 cm. 7676
Twee Chinese vazen, H 17 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Platina horloge 650
Platina horloge

Resultaat:

275 EUR

Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen 1438
Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Startprijs 300 EUR
Russisch ikoon, Maria met kind 1440
Russisch ikoon, Maria met kind
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Th. Selhorst, Portret wijsheer 1447
Th. Selhorst, Portret wijsheer

Resultaat:

70 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm. 2022
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Twee bijzettafels 4111
Twee bijzettafels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm. 2029
Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese jardinieres, 1900 7683
Twee antieke Chinese jardinieres, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Witgouden collier en hanger met robijn 671
Witgouden collier en hanger met robijn

Resultaat:

170 EUR