Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 70 EUR

Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Witgouden oorstekers
Resultaat: 275 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, halfronde knoppen met steker. ø 8mm. ca 1,3 gram. In zeer goede staat

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1910
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

Staartklok (schippertje)
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Gouden ring met zirconia
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat

Duitse Schierholz bonboniere
Startprijs 80 EUR

Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.

Amsterdams staande klok
Resultaat: 325 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Lot granaat
Startprijs 250 EUR

Lot met 18 snoeren van gefacetteerde granaatkralen, ø 5 mm, lengte ca 35 cm per snoer. ca 270,4 gram

Gouden collier en hanger met blauw topaas
Resultaat: 325 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met blauw topaas en diamant. Fijn gourmetcollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger met een grote blauw topaas voorzien van een smaragdslijpsel. Bove...

Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 350 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Zilveren armband Buddha-to-Buddha
Startprijs 225 EUR

Zilveren Buddha-to-Buddha armband, 925/000, model Batul, breedte 22 mm. Voorzien van klipsluiting en veiligheidsketting. 20 cm. ca 88 gram. Gedragen, in goede staat.

Antiek damesbureau, 1900
Startprijs 300 EUR

Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

Zilveren sieraden + doosje
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver met een ovale biedermeier broche, 2 breipendoppen en een klein rond pillendoosje met scharnierend deksel en graveerwerk. Diverse gehaltes. Totaal ca 36 gram. In goede staat

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel
Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Wandconsole met vergulding
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse wandconsole met stucwerk, vergulding en marmeren blad. Restauratie stucwerk. Afmeting: 69 x 71 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Engelse bijzettafels
Resultaat: 125 EUR

Set van drie antieke Engelse mahoniehouten bijzettafels. Tweekleurig. Circa 1900. Afmeting: 72 - 76 cm. In goede staat.