Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e Eeuwse waterketel 2134
17e Eeuwse waterketel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers 668
Gouden oorstekers

Resultaat:

50 EUR

Twee Franse pronkvazen, 1900 2151
Twee Franse pronkvazen, 1900
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Duitse broodspinde 4242
Duitse broodspinde

Resultaat:

225 EUR

Zilveren oorhangers met emaille, libelle 685
Zilveren oorhangers met emaille, libelle
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse bureaulamp met Pierrot, 1920 2168
Franse bureaulamp met Pierrot, 1920

Resultaat:

150 EUR

Hollandse bijbelkist met marqueterie 4259
Hollandse bijbelkist met marqueterie
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Gouden broche met granaat 702
Gouden broche met granaat

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groot lot antieke brillen 2185
Groot lot antieke brillen

Resultaat:

200 EUR

Hart Otto Kern 719
Hart Otto Kern
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank 4276
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren choker met smaragd, markesiet en parel 736
Zilveren choker met smaragd, markesiet en parel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Drie lakstempels 2202
Drie lakstempels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee gouden ringen 753
Twee gouden ringen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee tafellampen 2215
Twee tafellampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 187 x 280 cm. 4505
Perzisch tapijt, 187 x 280 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Pandora armband 770
Pandora armband

Resultaat:

140 EUR

Spaarwekker + theelicht 2232
Spaarwekker + theelicht
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok 5001
Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2 Paar gouden oorstekers 787
2 Paar gouden oorstekers

Resultaat:

100 EUR

Antiek bronzen beeld, H 23 cm. 5018
Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw 5031
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

2.500 EUR

Witgouden ring met jade en diamant 804
Witgouden ring met jade en diamant
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Majolica petroleumlamp 2249
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR