Fraai zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmetschakels, deels voorzien van een geoxideerde bewerking. De armband en het collier hebben een groot veeroog als sluiting. maxim...
Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...
Twee antieke Chinees porseleinen baluster-vormige vazen. Figuren in landschap decor. Eén vaas krom en beschadigd. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wandconsole met stucwerk, vergulding en marmeren blad. Restauratie stucwerk. Afmeting: 69 x 71 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Set van drie antieke Engelse mahoniehouten bijzettafels. Tweekleurig. Circa 1900. Afmeting: 72 - 76 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schaarstoel met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: 108 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Geelgouden bijbelslot, 585/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk en gepointilleerd decor. Deels gevuld met lak. ca 5,9 gram. 6x2,5cm. In zeer goede staat
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
Witgouden creolen, 585/000, met scharnieren steker. bolle creolen, ø 4 mm. grootte 17,5mm. ca 1,7 gram. In zeer goede staat
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Ffijn model met aan de bovenzijde 5 versprongen banden met 49 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.98 ct. De armband is voorzien van een scharn...
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Fraai platina horloge, Art Deco, 950/000, met een rechthoekig gecontourneerde kast bezet met singlecut geslepen diamanten. De zijkant is voorzien van een fraaie florale bewerking. Gemerkt Geneve. Beve...