Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm. 6201
Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese kom op sokkel 7610
Chinese kom op sokkel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Michel Seuphor, Abstract 1338
Michel Seuphor, Abstract

Resultaat:

80 EUR

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1340
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee 1347
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee

Resultaat:

80 EUR

Antiek damesbureau, 1900 4011
Antiek damesbureau, 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm. 7617
Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wandconsole met vergulding 4045
Wandconsole met vergulding

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie Engelse bijzettafels 4047
Drie Engelse bijzettafels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel, 1880 4052
Antieke schaarstoel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drents kabinet + 6 kastkommen 4054
Drents kabinet + 6 kastkommen

Resultaat:

600 EUR

Duitse Schierholz bonboniere 6228
Duitse Schierholz bonboniere
Startprijs 80 EUR
Verkocht
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin 1374
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis 1381
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis

Resultaat:

60 EUR

Twee Delftse vazen, H 27 cm. 6235
Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 180 EUR
Twee delen Duits porselein 6237
Twee delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Drie delen Japans Imari 7640
Drie delen Japans Imari

Resultaat:

90 EUR

Eiken empir opzetkast, 1820 4088
Eiken empir opzetkast, 1820
Startprijs 700 EUR
Zilveren collier en armband 571
Zilveren collier en armband
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot zilveren horloges 3x 573
Lot zilveren horloges 3x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7674
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht 1404
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Gouden hanger met granaat 580
Gouden hanger met granaat
Startprijs 110 EUR
Twee Chinese vazen, H 17 cm. 7676
Twee Chinese vazen, H 17 cm.
Startprijs 70 EUR