Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...

Abraham Hulk, Hollands zeegezicht met vissersboten en vissers
Startprijs 4.000 EUR

Abraham Hulk. 1813 - 1897. Hollands zeegezicht met vissersboten en vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.

Gouden choker Chopard
Startprijs 4.000 EUR

Elegant collier met hanger, 750/000, en diamant, gemerkt Chopard. Jasseroncollier met daaraan een massieve harthanger, Happy Diamond. Grootte 16x23mm inclusief oog. Refnr.: 9276146 79/1771-20. Lengte ...

Bronzen olifant naar Salvador Dali
Startprijs 3.500 EUR

Zeer grote bronzen olifant met groene patina + vergulding. Naar idee van Salvadore Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 152 x 70 x 137 cm. In goede staat.

Chinese censer op console Ø 19 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met rood/groen verlopen glazuur, op houtgestoken console. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur door A. Falguiere
Startprijs 3.000 EUR

Zeer groot antiek bronzen figuur door Alexandre Falguiere. 1831 - 1900. Titel Mignon. Mandoline speler. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur
Startprijs 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 18 cm.
Startprijs 2.800 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Zeer grote bronzen Indianen buste
Startprijs 2.800 EUR

Zeer grote bronzen Indianen buste op wit marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 58 x 33 cm. In goede staat.

Kapitale empire pendule
Startprijs 2.500 EUR

Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Rosé gouden slavenband met diamant
Startprijs 2.500 EUR

Strakke rosé gouden slavenband, 750/000, met diamant. Slavenband uit vierkante buis aan de bovenzijde voorzien van rijen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,5 ct. De armband is voorzien...

Witgouden ring met diamant en parel, Leader line
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamanten en parel. Brede slagring met aan één kant een grote witte parel, ø 12,5mm, met in de band 21 briljant geslepen diamanten in rijen van 3 gezet. Aan de a...

Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...

Gouden armband met granaat en diamant
Startprijs 2.250 EUR

Fraaie geelgouden armband, 750/000, met diamant en granaat. Slavenband met dubbel scharnier, aan de bovenzijde versierd met parelranden en zilveren bloem en florale elementen bezet met diamanten met e...

Zilveren bouilloire
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoor met een v...

Vintage Omega horloge
Startprijs 2.200 EUR

Witgouden Omega horloge, 750/000, Vintage, met diamant en saffier. Mechanisch horloge met ovale zetkast versierd met een rand met 22 briljant geslepen diamanten, 4 markiesgeslepen diamanten en 6 marki...

Vintage gouden herenring met smaragd.
Startprijs 2.200 EUR

Vintage geelgouden herenring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring voorzien van een emerald geslepen smaragd, 11x9mm, voorzien van duidelijke insluitsels, gevat in een vierpoot-chaton met aan beide z...

Gouden harthanger met saffier en diamant
Startprijs 2.200 EUR

Grote geelgouden harthanger, 585/000, met diamant en saffier. Hanger in de vorm van een hart met een rand volledig pavé gezet met diamanten. Aan de bovenzijde van het hart zit een V-vorm bezet met 7 v...

H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven
Startprijs 2.000 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.

Gouden slavenband met diamant
Startprijs 2.000 EUR

Geelgouden slavenband, 750/000, met diamant. Slavenband uit vierkante buis aan de bovenzijde bezet met 23 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,15 ct. De zijkant is voorzien van een hartmotief. De ...

Grote hanger met opaal
Startprijs 2.000 EUR

Bijzondere handgemaakte geelgouden hanger, 585/000, met witte opaal. Grote massieve hanger gemaakt uit smeltgoud met grillige vorm en in het midden bezet met een grote rechthoekige cabouchon witte opa...

Chinese Familie Verte vaas, H 49,5 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met ribbels en floraal decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Witgouden slavenband met diamant
Startprijs 1.800 EUR

Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Ffijn model met aan de bovenzijde 5 versprongen banden met 49 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.98 ct. De armband is voorzien van een scharn...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.800 EUR

Witgouden bandring, 750/000, met diamanten. Strakke ring met in het midden iets opstaande rand bezet met briljant en baquette geslepen diamanten. Aan weerskanten van deze band zit een rand met baquett...