Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire spiegel, 110 x 46 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel met messing ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 110 x B 46 cm. In goede staat.

Dänziger schrijfbureau, 1920
Resultaat: 300 EUR

Groot Duits eikenhouten Dänziger schrijfbureau met bastion panelen rondom. Neo barok. Circa 1920. Afmeting: 80 x 171 x 88 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Massief eiken opzet-buffetkast. Circa 1930. Voorzien van snijwerk en facet geslepen glas in bovenste gedeelte. Afmeting: 186 x 171 x 65 cm. In goede staat.

Drents kabinet, 1800
Resultaat: 300 EUR

Prachtig Drents kabinet van eikenhout met volle zuilen, vergulde kapitellen en ringbeslag. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 235 x 170 x 53 cm. In goede staat.

Spiegel met console, 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse spiegel met console. Notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 215 x 89 x 31 cm. In goede staat.

Franse jachtkast , 1880
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse jachtkast van eikenhout, met volle zuilen, ranken en dieren. Tussenstuk mist. Circa 1880. Afmeting: 203 x 138 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Muziekkast
Resultaat: 50 EUR

Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Mahnonie bonheur
Resultaat: 160 EUR

Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 167 x 95 x 46 cm. In goede staat.

Hollands Willem III damesbureau, 1860
Resultaat: 150 EUR

Hollands Willem III wortelnoten damesbureau met lades en binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 108 x 83 x 45 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.

Scheepstafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Wortelnoten eettafel + extra blad
Resultaat: 80 EUR

Wortelnoten eettafel met extra blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x Ø 100 cm. / 78 x 100 x Ø 138 cm. In goede staat.

Twee bijzet/wijntafels
Resultaat: 120 EUR

Twee bijzet/wijntafels. 1x Wortelnoten + 1x mahonie, met floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x Ø 54 cm. In goede staat.

Commode met vijf lades
Resultaat: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

Gründer zuilenkast
Resultaat: 300 EUR

Noten + wortelfineer twee-deurs Gründerzeit kast. Circa 1880. Met zuilen en kapitellen. Afmeting: 194 x 122 x 68 cm. In goede staat.

Duitse penantkast, 1880
Resultaat: 120 EUR

Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 90 x 107 x 55 cm. In goede staat.

Ovale Engelse salontafel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse ovale Engelse salontafel. Wortelnoten met floraal intarsia. Circa 1860. Afmeting: 75 x 118 x 89 cm. In goede staat.

Ovale salontafel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse ovale tafel. Mahonie. Circa 1860. Blad vlekken. Afmeting: 65 x 83 x 115 cm. In redelijke staat.

Antieke kapstok + spiegel
Resultaat: 100 EUR

Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.

Fries beschilderde turfbak
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Fries beschilderde houten turfbak. Floraal decor. Afmeting: 52 x 72 x 31 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Quinze commode
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode. Ongerestaureerd. Circa 1760. Afmeting: 79 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.

Goudkleurige spiegel, H 100 x B 68 cm.
Resultaat: 150 EUR

Goudkleurige spiegel in barok-stijl. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 68 cm. In goede staat.

Indonesische kampferkist
Resultaat: 100 EUR

Indonesische houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 40 x 33 x 70 cm. In goede staat.

Antieke kaptafel, 1910
Resultaat: 140 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.

Secretaire met opzet
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten secretaire met opzet. Engelse-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 88 x 48 cm. In goede staat.

Drie Engelse bijzettafels
Resultaat: 80 EUR

Drie Engelse mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.

Gelderse kussenkast
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Hollandse Gelderse kussenkast. Renaissance. 17e Eeuw. Met origineel slot en sleutel. Mooie patina, robbelijsten en ebbenhout. Afmeting: 205 x 177 x 74 cm. In goede staat.

Franse jachtkast, 1880
Resultaat: 200 EUR

Franse eikenhouten jachtkast met getorste zuilen, leeuwen en vossen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 230 x 134 x 57 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast
Resultaat: 180 EUR

Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.

Kersenhouten eettafel Ø 108 cm.
Resultaat: 200 EUR

Duitse kersenhouten gepolitoerde biedermeier eettafel. 19e Eeuw. Afmeting: H 71 cm x Ø 108 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel met console
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse kunststof gegoten vergulde spiegel met console. Circa 1970. Afmeting: 133 x 58 x 25 cm. In goede staat.

Antieke bamboe theetafel, 1910
Resultaat: 300 EUR

Antieke bamboe theetafel met vlechtwerk. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 44 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1900
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 75 x 88 x 50 cm. In goede staat.

Nachtkastje, 1850
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode met Queen Anne poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat.

Louis Phillippe bank, 1860
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met druivenrank kroon. Voorzien van rode velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 117 x 82 x 155 cm. In goede staat.

Antieke majolica piedestal
Startprijs 300 EUR

Antieke majolica + hardhouten geëboniseerde piedestal. Floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 96 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Engelse commode
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met volle zuilen + zes lades. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 126 x 62 x 129 cm. In zeer goede staat.

Duitse spiegel met console, 1890
Resultaat: 150 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit spiegel met console + volle zuilen. Circa 1890. Afmeting: 216 x 87 x 31 cm. In goede staat.

Eiken Grafschaft Bentheim kast
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Grafschaft Bentheim kast met twee deuren, schappen en lade. Louis Quinze. Afneembare kop. Afmeting: 200 x 180 x 66 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijflade + lades met binnenleven. Afmeting: 166 x 117 x 49 cm. In goede staat.

Antiek klapbuffet, 1800
Resultaat: 750 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.

Antieke kersen commode
Resultaat: 300 EUR

Antieke gepolitoerde Duitse biedermeier commode van kersenhout, met geëboniseerde halve zuilen en messing kapitellen. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 57 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1820
Resultaat: 800 EUR

Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Dressoir met marmer
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.

Renaissance linnenpers
Startprijs 250 EUR

17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.

Antiek reissecretaire
Startprijs 550 EUR

Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.

Antieke vitrine opzet kast gemerkt Pander
Startprijs 250 EUR

Antieke mahoniehouten empire vitrine opzet kast met vergulde bronzen kariatiden. Gesigneerd H. Pander. 19e Eeuw. Afmeting: 215 x 147 x 53 cm. In goede staat.

18e Eeuws boeren kabinet
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws eikenhouten boeren kabinet met origineel bronzen beslag, halve zuilen, klauwpoten en kapitellen. Afmeting: 250 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok schrijfbureau met bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 110 x 140 x 62 cm. In goede staat.

Oorzetel
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier oorstoel met latere bekleding. Afmeting: 104 x 55 x 74 cm. In goede staat.

Twee zeldzame stoelen met intarsia
Startprijs 450 EUR

Twee zeldzame Noord-Duitse stoelen met intarsia, met naam, datering en vlechtwerk zittingen. 1815 + 1851. Vierländer/Altländer. Diverse houtsoorten. Afmeting: 95 x 56 x 65 cm./94 x 60 x 43 cm. In goed...

Ovaal tafeltje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Startprijs 275 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 280 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Hollands kabinet, 1780
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met bronzen beslag en timpaankap. Circa 1780. Met halve zuilen en kapitellen. Lichte fineer schade. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In redelijke staat...

Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 120 EUR

Twee barok-stijl stoelen met gebloemde velours bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Engels kabinet
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kabinetkast met getoogde panelen en driekwart zuilen. Vier lades in onderstuk, vier lades achter deuren bovenin. Twee-delig. Afmeting: 213 x 133 x 60 cm. In goede staa...

Mahonie linnen kabinet
Startprijs 900 EUR

Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...

Drents schrijfkabinet
Startprijs 550 EUR

18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.

Eiken vitrine
Startprijs 900 EUR

18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.

Eiken commode,1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode met messing beslag. Gründerzeit. Afmeting: 83 x 92 x 47 cm. In goede staat.

Schwarzwalder piedestal
Startprijs 350 EUR

Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.

Hollandse bijbelkist met marqueterie
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.400 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Empire halspiegel
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Marqueterie ingelegde commode
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...

Eiken kapstok met snijwerk
Startprijs 140 EUR

Groot Drents snijwerk. Drents kabinet omgebouwd naar kapstok. Circa 1800. Afmeting: 33 x 140 cm. In goede staat.

Biedermeier commode met spiegel
Resultaat: 650 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Resultaat: 1.350 EUR

18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize kabinet
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet
Resultaat: 900 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Startprijs 225 EUR

19e Eeuwse mahonie met notenhouten spiegel + originele console. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 260 x 35 x 61 cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 1800
Startprijs 600 EUR

Zuid-Duitse essen met notenhouten fineer Louis Seize commode. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 102 x 118 x 58 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 750 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 90 EUR

Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1880
Startprijs 380 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine opzet kast met twee lades. Twee-delig. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 167 x 90 x 30 cm. In goede staat.

Kersen nachtkastje
Startprijs 170 EUR

Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.

Mahoniehouten penantkast
Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.

Ronde tafel
Startprijs 50 EUR

Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.

Kersen bijzettafel
Startprijs 100 EUR

Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.

Grote wandkast
Startprijs 80 EUR

Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Engelse eettafel
Startprijs 90 EUR

Engelse ronde eettafel. 19e Eeuw. Massief mahonie. Afmeting: H 72 x Ø 100 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.

Eiken buffet, 1880
Startprijs 190 EUR

Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.

Fries kabinet, 1800
Startprijs 290 EUR

Fries eiken kabinet. Circa 1800. Met gebogen lades, getoogde kop en guirlandes. Afmeting: 235 x 171 x 57 cm. In redelijke staat.