51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Engels cupboard 4265
Engels cupboard

300 EUR

Trumeau met marmeren blad 4266
Trumeau met marmeren blad

160 EUR

Mahonie linnen kabinet 4267
Mahonie linnen kabinet
Startprijs 900 EUR
Antieke Franse vitrinekast, 1900 4268
Antieke Franse vitrinekast, 1900

325 EUR

Engels kabinet 4269
Engels kabinet

325 EUR

Engels schrijfbureau 4270
Engels schrijfbureau

225 EUR

Antiek barok secretaire 4271
Antiek barok secretaire

225 EUR

Twee barok-stijl stoelen 4272
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 120 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780 4273
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws secretaire, 1760 4274
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 280 EUR
Paar antieke Engelse fauteuils 4275
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 100 EUR
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank 4276
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank

90 EUR

Franse linnenkast van kersenhout 4277
Franse linnenkast van kersenhout
Startprijs 275 EUR
Ovaal tafeltje 4278
Ovaal tafeltje
Startprijs 60 EUR
Twee zeldzame stoelen met intarsia 4279
Twee zeldzame stoelen met intarsia
Startprijs 450 EUR
Oorzetel 4280
Oorzetel
Startprijs 100 EUR
Twee spiegels 4281
Twee spiegels

100 EUR

Dubbelgebogen mahonie bureau 4282
Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 700 EUR
18e Eeuws boeren kabinet 4283
18e Eeuws boeren kabinet

300 EUR

Antieke vitrine opzet kast gemerkt Pander 4284
Antieke vitrine opzet kast gemerkt Pander
Startprijs 250 EUR
Antiek reissecretaire 4285
Antiek reissecretaire
Startprijs 550 EUR
Antieke spiegel 4286
Antieke spiegel

350 EUR

Renaissance linnenpers 4287
Renaissance linnenpers
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten Queen Anne bijzettafel 4288
Wortelnoten Queen Anne bijzettafel

150 EUR