Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.
Startprijs 250 EUR

Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelschaal
Startprijs 225 EUR

Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.

Schierholz porseleinen lamp
Startprijs 225 EUR

Duitse Schierholz porseleinen tafellamp met figuren en opengewerkte lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Velsen bord Ø 19,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek vijf-delig Delfts kaststel
Startprijs 200 EUR

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.

Leen Muller, Kaketoe 1928
Startprijs 200 EUR

Zuid Hollandse platelen kaketoe. Ontwerp Leen Muller, 1928. Art Deco. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Frans theeservies
Startprijs 200 EUR

Frans porseleinen theeservies met blindmerk. Goud/floraal decor. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kom, twaalf kop + schotels. Top van deksels af + minimale beschadig...

Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Keramieken parapluhouder
Startprijs 180 EUR

Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Lot 4-pas tegels (26x)
Startprijs 170 EUR

26x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.
Startprijs 150 EUR

Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.

Antiek Engels eetservies
Startprijs 150 EUR

Antiek Engels eetservies met Egyptische-stijl decoratie. Circa 1888. Bestaande uit: twee opdien schalen, twee tazza's, twee sauskommen, twee ovale schalen + 74 borden. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede s...

Vier Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Set van vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt: de Bijl. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antiek Duits theeservies, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...

Vaas met familie wapen op Chinese voet
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson dekselvaas op console. Met floraal decor en familiewapen en Foo-hond. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antieke Delftse wandschotel Ø 32 cm.
Startprijs 140 EUR

Antieke Delftse Fayence wandschotel 'het gesigt van de Haags poort tot Delft'. Gemerkt H. Circa 1900. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Startprijs 140 EUR

Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Vier vrijmetselaar borden Ø 23 - 25 cm.
Startprijs 120 EUR

Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

Twee bloempotten met pagode figuren
Startprijs 120 EUR

Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm.In goede staat.

Antieke Delftse plaquette
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Naar een schilderij van de Haagse schilder Louis Apol. Afmeting: H 28 x B 44 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 110 EUR

Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica vaas
Startprijs 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Schotel met spreuk Ø 35 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote Hollandse aardewerken spreukschotel. 'Hy, die als vriend hier binnen gaat, komt komt nooit te vroeg, maar steeds te laat'. Mogelijk Amstelhoek. Circa 1905. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In rede...