Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duits KPM servies 6001
Duits KPM servies

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Antieke piedestal met caché pot, 1880 6013
Antieke piedestal met caché pot, 1880

Resultaat:

1.000 EUR

Antiek Duits theeservies, 1900 6014
Antiek Duits theeservies, 1900
Startprijs 150 EUR
Frans theeservies 6015
Frans theeservies
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee Franse Sevres-stijl vazen, H 58 cm. 6016
Twee Franse Sevres-stijl vazen, H 58 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Porseleinen tafellamp 6017
Porseleinen tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Majolica zuil 6019
Majolica zuil
Startprijs 140 EUR
Keramieken parapluhouder 6020
Keramieken parapluhouder
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Dienblad + soezenmand 6021
Dienblad + soezenmand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Rosenthal vaas, H 30 cm. 6024
Rosenthal vaas, H 30 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Franse vaas met messing, H 46 cm. 6026
Franse vaas met messing, H 46 cm.

Resultaat:

70 EUR

Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6029
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 32 cm. 6030
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 32 cm.

Resultaat:

150 EUR

Vijf tegels 6032
Vijf tegels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Majolica tegeltableau 6033
Majolica tegeltableau

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Friese schaal Ø 33 cm. 6035
Grote Friese schaal Ø 33 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Delftse lampenvoet, H 45 cm. 6036
Antieke Delftse lampenvoet, H 45 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Franse vazen, H 29 cm. 6037
Twee Franse vazen, H 29 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Italiaanse Fayence spiegel 6039
Grote Italiaanse Fayence spiegel

Resultaat:

200 EUR

Drie Hollandse sierschotels 6041
Drie Hollandse sierschotels
Startprijs 100 EUR
Grote schaal Ø 38 cm. 6044
Grote schaal Ø 38 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie Delftse borden, ☼7 16 - 23 cm. 6045
Drie Delftse borden, ☼7 16 - 23 cm.

Resultaat:

80 EUR

Twee Delftse jardinieres 6046
Twee Delftse jardinieres
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke Delftse lampenvoet, H 51 cm. 6047
Antieke Delftse lampenvoet, H 51 cm.

Resultaat:

300 EUR