Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Gouda cachepot, Ø 29 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Gouda platelen cachepot. Jugendstil. Met floraal/goudfazant decor. Haarscheuren + chip. Afmeting: H 21,5 x Ø 29 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Delftse papborden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Landschap/havengezicht decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (10x)
Resultaat: 100 EUR

Tien 18e - 19e eeuwse wandtegels met terpdorpen decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot aardewerk (7x)
Resultaat: 100 EUR

Lot divers geglazuurd aardewerk (7x). Deels gesigneerd, onder andere Jan de Rooden. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen porselein met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit twee saucieres, waarvan één beschadigd bij handen. En een tafelschaal, gerestaureerd bij bakfout sokkel. Afmeting: 25 - 30 cm. In...

Twee delen Napels porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Napels porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Beschadiging aan bloemen. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijke staat.

Duits servies Eschenbach
Resultaat: 100 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...

18e Eeuwse Delftse dekselvaas H 14 cm.
Resultaat: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor en APK bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Staffordshire wandschotel Ø 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen Davenport Longport Staffordshire wandschotel. Voorstellende 'The Drachenfels'. Landschap met meer, haven, figuren en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Grote Fayence wandschotel Ø 46,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek plateel
Resultaat: 100 EUR

Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Lot Delfts/Makkum (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen Hollands Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee Makkumer vazen, chip. En twee Porceleyne Fles Delft vazen. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Makkums (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen Hollands Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; drie polychrome wandborden + één dekselvaas. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel
Resultaat: 90 EUR

Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

Lot Petrus Regout borden
Resultaat: 90 EUR

Tien antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1880. Onder andere; 4x decor Timor, 6x decor Ruth + Boaz. Afmeting: Ø 25 - 36 cm. In goede staat.

Duitse Royal Bonn caché pot
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Duitse Dresden dekselvaas, H 30 cm.
Resultaat: 90 EUR

Duitse Dresden porseleinen dekselvaas met handgeschilderd floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Drie Delftse borden, ☼7 16 - 23 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 16 - 23 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse Fayence sierschotels
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Italiaanse polychrome grote sierschotels. Renaissance stijl. Eén schotel gemerkt. Ficolas Perugia Deruta Italy. Eén schotel ongemerkt, 18e - 19e eeuw, gerepareerd. Afmeting: Ø 31 - 36 cm....

18e Eeuws tegeltableau
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws 2-pas tegeltableau. Ruiters bij dorp decor. Afmeting: H 13 x B 26 cm. In goede staat.

Vier antieke tegels, 1900
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke Jugendstil tegels met waterlelie decor. Circa 1900. Nr. 2042. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Drie Delftse papborden
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Gemerkt: De drie klokken. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot, H 27 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence pot met ribbels en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Franse vaas met messing, H 46 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse porseleinen vaas met figuren voorstelling en verguld messing. Circa 1880. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee Majolica vazen, H 38 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee majolica vazen met rozen opgewerkt. 20e Eeuw. Genummerd. Enkele beschadiging. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Friese Fayence wandplaquette
Resultaat: 70 EUR

Friese polychrome Fayence wandplaquette. Koch Workum. Zeilboten in landschap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 cm. In goede staat.

Bloemenvaas met bronzen hals
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen bloemvaas met bronzen montuur. Handbeschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke Japans servies, 1920
Resultaat: 70 EUR

16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.

Twee platelen schenkkannen, 1915
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Hollandse platelen schenkkannen met floraal decor. Gouda Plazuid. Circa 1915. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg plateel schankkan, H 25 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse Rozenburg gesigneerde platelen schenkkan. Circa 1910. Letters S5/4 FP RS. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout ontbijtservies, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken ontbijtservies. Circa 1880. Met landschap decor. Cambridge Castello. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, 12 ontbijtborden, 12 kop + schotels, t...

Majolica piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 70 EUR

Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Vier antieke wandtegels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Hollandse wandtegels met figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig blauw-wit Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 44 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands Fayence
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek Hollands Fayence. Eén polychroom bord, gemerkt, de Klaauw. En twee miniatuur vazen, Tichelaar Makkum. Afmeting: 5 - 23,5 cm. In goede staat.

Vier Hollandse herinnerings-borden
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Hollandse herinnerings-borden. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; Delft, Porceleyne Fles, Petrus Regout. Afmeting: Ø 18 - 26 cm. In goede staat.

Antiek Droste Cacao servies
Resultaat: 60 EUR

Antiek Droste Cacao servies, Haarlem-Holland. Bestaande uit vijf kopjes + zeven schotels. Minimale chip. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Dresden bonboniere
Resultaat: 60 EUR

Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Kaiser porselein (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Twee Porceleyne Fles vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Delftse Fayence Porceleyne Fles vazen met chinoiserie decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Porseleinen koets
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen koets met doublé messing ketting/teugels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lot Makkumer/Delfts etc.
Resultaat: 50 EUR

Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.

7-Delige eier-set
Resultaat: 50 EUR

Zeven delige eier-set met kippen/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Lot plateel (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...

Kunstwerk van keramiek
Resultaat: 50 EUR

Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.

Twee Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp, H 65 cm.
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen Royal Albert tafellamp met rozen en goud decor. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Vijf antieke borden
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.

Porseleinen ijsvogel, 1910
Resultaat: 45 EUR

Porseleinen ijsvogel met vergulding. Art Deco. Duitsland. Circa 1910. Gesigneerd Rehscherzer. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Petrus Regout lampetset
Resultaat: 45 EUR

Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Hummel tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Duitse Hummel tafellamp. Jongen in appelboom met vogel. Circa 1960. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein (7x)
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...

Dekselpot + koekjestrommel
Resultaat: 40 EUR

Keramieken dekselpot door Kerargil + draadglas koekjestrommel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lot aardewerk (5x)
Resultaat: 40 EUR

Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Twee Gouda bloempotten, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

7x Saksische kop/schotels
Resultaat: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen antiek aardewerk/plateel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein, 1900
Resultaat: 40 EUR

Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke kop + schotels, 1900
Resultaat: 40 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Makkumer aardewerk (4x)
Resultaat: 30 EUR

Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur + lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...