Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tekst en draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees rolschilderij met landschap/figuren en teksten. Afmeting: L 616 x B 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen scepter in de vorm van een snaarinstrument. Met draken/floraal decor + tekst. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur en ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont decor. Europese figuren in landschap + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met tuin decor. Chip deksel. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken stemcups op hoge voet met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 9,5 cm. + 10 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....