Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap. Twee borden haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Randrestauratie. Afmeting: 12 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas (lampenvoet). Met landschap/figuren/tekst en signatuur. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen schaal met floraal/goud/strijdwagen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 27,7 x 27,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Queng Lung + Kang Xi. Beschadigd + restauratie. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinese jade objecten. Bestaande uit: 3x amulet, 1x scepter, 1x armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Yong Cheng. Vogel in landschap/goud decor. Eén schotel + één kop haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede ...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Eén schotel chips, twee goed. Alle kopjes haarlijn + chips. Afmeting: 7 x Ø 13 cm. In red...
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met marmer-effect glazuur. Met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Blauw geglazuurde Chinees porseleinen brushwasher. Afmeting: H 3,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse messing bloempot. Met draak/tijger decor. Afmeting: H 25 x Ø 30 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met bamboe decor, tekst + signatuur. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met katten in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 90 x B 49 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.