Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels in tuin decor. Op houten console. Eén chip. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Chips + haarlijnen + twee borden beschadigd. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.
Zware Chinees porseleinen tegel met floraal decor. Afmeting: 19,7 x 19,7 x 2,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese spekstenen lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie Japanse benen netsukes + inro. Duivelskop, kikker + krokodil. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Floraal/goud/Familie Rose. Bestaande uit: vijf schotels, vier kopjes en één deksel. Enkele minimale chips + drie haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. I...
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met reliëf en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen cloisonné vaas met floraal/dieren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Chip. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijke staat.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
Antiek gesigneerde Japanse bronzen vaas met reliëf draak. Eén kleine deuk verso. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese spekstenen Quan Yin. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: trekpot, theebus + vaas. Familie Rose. Beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.