Twee Chinese spekstenen snijstukken. 1x vaas + 1x floraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japans porseleinen schotels. 19e Eeuw. Grootste schotel heeft chip aan rand. Afmeting: Ø 37 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.