Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen wandhouders voor eetstokjes. Floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselkan met vleermuizen/figuren/tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met oker glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen. Kang Xi. Floraal. Chips + haarlijnen. Afmeting: 7,5 - 10,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Chinees geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkop met bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek kommen met floraal en vruchten decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Visschaal + 1x bord met foo-hond. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Floraal/landschap/goud decor. Groot bord, haarlijn. Klein bord, craquelé glazuur. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans porselein. Onder andere; diverse rijstwijn kopjes, Imari schaal, Satsuma boeddha. Drie kopjes chip. Afmeting: 4,5 - 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Drie delen. Bestaande uit: 1x Imari kop + schotel met landschap/tuin/goud decor, haarlijnen + chips. 1x Zeemleer schotel met tuin decor. Minimale schilfers. Afmeting: ...
Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. Familie Rose vaas, circa 1900. Twee kopjes met floraal/krekel decor, minimale schilfers. Zeven schote...
Antieke Japanse benen inro met doodshoofdjes. Meiji. Periode 19e eeuw. Afmeting: 6,5 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, zotjes en baars decor. Chips + haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in berglandschap decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Draak decor + vier tekens bodemmerk. Bovenrand + dekselschade. Afmting: H 17 - 28 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin decor (boogschieten). Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Kanton, blauw-wit. Bodemmerken. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen deksels. Eén binnenrand beschadigd. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...
Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met olifantenkoppen en blauw glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Onsterfelijken. Familie Rose. Eén hoofdbedekking beschadigd. Afmeting: H 44 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot. Met afbeelding van vijf-tenige draak. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Chinese natuurstenen vleermuis met verso buffelkop. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blanc de Chine lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Drie keer 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees Familie Rose porselein. (1) trekpot met figuren/foo-hond decor, met bodemmerk, chip tuit. (2) kleine censer, figuren in optocht decor, met bodemmerk. (3) kom met deksel, flor...
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Kutani porselein. Met figuren/dieren/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Grote vaas is bovenrand gelijmd. Trekpot is tuit gelijmd. Jardiniere + vaas met koppen zijn gaaf. Af...
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.
Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.