18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Republiek vaas met geisha in tuin decor + bodemmerk. (2) Familie Rose vaas met optocht decor + bodemmerk, 19e eeuw, bovenrand schade. (3) Kantonese Fam...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur en ribbels. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rode Foo-honden en floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen. Kang Xi. Floraal. Chips + haarlijnen. Afmeting: 7,5 - 10,5 cm. In redelijke staat.
Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Grootste vaas heeft haarlijn. Eén vaas heeft haarlijn + randschade. Rest goed. Afmeting: 6 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren. H 16,7 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met oren en flambé glazuur, beschadigd. 1x Song kom met bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ijzerrood lotusbloem decor. Randschades. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen bord in bloemvorm, met groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 18,7 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse benen inro met doodshoofdjes. Meiji. Periode 19e eeuw. Afmeting: 6,5 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen baluster-vormige vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung? kom met rood/zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha met vijf tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met tuin decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Arita borden. 17e - 18e Eeuw. Klein bord, goed. Groot bord, gelijmd. Afmeting: Ø 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselkommen met floraal decor. Afmeting: H 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; pijpvazen, dekselpotten. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Messing plated Oosterse/Chinese snuffbottle met half-edelstenen. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.
Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Enkele met bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 8 - 9m cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/vleermuizen decor. Deksels vast gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met floraal/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 7 x Ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Eén kop + schotel. Twee losse schotels. Eén schotel gaaf. Chips. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,6 - 13 cm. In redelijke sta...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Antieke Tibetaanse kopergeslagen + gegraveerde misbeker. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese schotels met landschap/floraal decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari, Capucijne. Floraal/goud decor. Twee kopjes + één schotel. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere; Kang Xi. Floraal/papegaai/goud decor. En floraal/feniks/goud decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 23 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees jade figuur. Chinese godheid. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bolvaas + 1x schotel met tekst en bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 9 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn in bodem. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Vier delen Chinees, Kantonees porselein met floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie borden, waarvan één goed, twee met chips + haarlijn. En één vaas, goed. Afmeting: 21 - 23 cm. In redeli...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner koppen met vissen decor. Eén chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Draak decor + vier tekens bodemmerk. Bovenrand + dekselschade. Afmting: H 17 - 28 cm. In redelijke staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Grotere beeld bevat Chinese munt in rug. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempel figuren. Beschadigingen. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Bakfout deksel. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x). Bestaande uit; Twee dekselvazen, floraal/paradijsvogel decor, beschadigd. En één Wucai vaas, floraal/Foo-hond decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke ...
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees Familie Rose porselein. (1) trekpot met figuren/foo-hond decor, met bodemmerk, chip tuit. (2) kleine censer, figuren in optocht decor, met bodemmerk. (3) kom met deksel, flor...
Chinees porseleinen bord met vissen decor. Familie Verte. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, zotjes en baars decor. Chips + haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met prunus decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/insecten decor. Twee borden haarlijn + twee borden chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: drie knobbelvazen, vaas en een dekselkom. Floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Pijpvaas is gelijmd. Kleinere vaas heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen diverse Chinees porseleinen koppen en schotels. Onder andere: Amsterdams Bont, Imari en Capucijne. Gelijmd, enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Vier delen antiek Japans Kutani porselein. Met figuren/dieren/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Grote vaas is bovenrand gelijmd. Trekpot is tuit gelijmd. Jardiniere + vaas met koppen zijn gaaf. Af...
Zeven delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; vazen en dekselpotten. Met figuren/floraal/dieren/goud decor. Bodemmerk. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede st...
Chinese natuurstenen vleermuis met verso buffelkop. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Octagonaal. Floraal. Kang Xi. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 4,5 x 10 x 10 cm. In redelijke staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met reliëf en floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.