Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Republiek vaas met geisha in tuin decor + bodemmerk. (2) Familie Rose vaas met optocht decor + bodemmerk, 19e eeuw, bovenrand schade. (3) Kantonese Fam...

Drie Chinese koppen + 2 schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...

Vier Chinese kop+schotels
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 37 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur en ribbels. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met rode Foo-honden en floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.

3x Chinese miniatuurvazen
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen. Kang Xi. Floraal. Chips + haarlijnen. Afmeting: 7,5 - 10,5 cm. In redelijke staat.

Acht delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 160 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Grootste vaas heeft haarlijn. Eén vaas heeft haarlijn + randschade. Rest goed. Afmeting: 6 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese schotels (6x)
Resultaat: 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren. H 16,7 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas + kom
Resultaat: 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met oren en flambé glazuur, beschadigd. 1x Song kom met bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese tegel
Resultaat: 150 EUR

Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 20 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ijzerrood lotusbloem decor. Randschades. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In matige staat.

Chinees gelobt bord Ø 18,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm, met groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 18,7 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

Japans benen inro
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse benen inro met doodshoofdjes. Meiji. Periode 19e eeuw. Afmeting: 6,5 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 15,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen baluster-vormige vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen sung? kom met rood/zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha, H 15 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinese bronzen boeddha met vijf tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 29,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met tuin decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse Arita borden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse Arita borden. 17e - 18e Eeuw. Klein bord, goed. Groot bord, gelijmd. Afmeting: Ø 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekselkommen Ø 11 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselkommen met floraal decor. Afmeting: H 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Kutani, divers
Resultaat: 150 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; pijpvazen, dekselpotten. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse/Chinese snuffbottle, H 8 cm.
Resultaat: 150 EUR

Messing plated Oosterse/Chinese snuffbottle met half-edelstenen. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Chinees bord met geisha decor Ø 22,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (3x)
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees speksteen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.

Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

4x Chinese Kang Xi koppen
Resultaat: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Enkele met bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 8 - 9m cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 12,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/vleermuizen decor. Deksels vast gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke tempelfiguren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekschaal
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.

2x Chinese kop+schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...

Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop + schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met floraal/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 7 x Ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees Kang Xi porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Eén kop + schotel. Twee losse schotels. Eén schotel gaaf. Chips. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,6 - 13 cm. In redelijke sta...

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.

Antieke Tibetaanse misbeker, H 17,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antieke Tibetaanse kopergeslagen + gegraveerde misbeker. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese schotels met landschap/floraal decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 130 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari, Capucijne. Floraal/goud decor. Twee kopjes + één schotel. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 14,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen, 17 - 23 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere; Kang Xi. Floraal/papegaai/goud decor. En floraal/feniks/goud decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 23 cm. In redelijke staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees jade figuur
Resultaat: 130 EUR

Groot Chinees jade figuur. Chinese godheid. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bolvaas + 1x schotel met tekst en bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 9 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn in bodem. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

4x Chinese roomborden
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vier delen Chinees, Kantonees porselein met floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie borden, waarvan één goed, twee met chips + haarlijn. En één vaas, goed. Afmeting: 21 - 23 cm. In redeli...

Vier Chinese capucijner koppen
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner koppen met vissen decor. Eén chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuws Chinees bord met vis decor Ø 24,7 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari kommen Ø 11 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Draak decor + vier tekens bodemmerk. Bovenrand + dekselschade. Afmting: H 17 - 28 cm. In redelijke staat.

9x Chinese Familie Verte schotels
Resultaat: 120 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Grotere beeld bevat Chinese munt in rug. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempel figuren. Beschadigingen. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Blanc de Chine buste op sokkel, H 14 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 12 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Bakfout deksel. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Lot Imari, divers
Resultaat: 120 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 120 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x). Bestaande uit; Twee dekselvazen, floraal/paradijsvogel decor, beschadigd. En één Wucai vaas, floraal/Foo-hond decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke ...

8x Chinees/Japans porselein
Resultaat: 120 EUR

Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Drie delen antiek Chinees Familie Rose porselein. (1) trekpot met figuren/foo-hond decor, met bodemmerk, chip tuit. (2) kleine censer, figuren in optocht decor, met bodemmerk. (3) kom met deksel, flor...

Chinees bord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen bord met vissen decor. Familie Verte. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, zotjes en baars decor. Chips + haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met prunus decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie delen Capucijner porselein
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 24 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/insecten decor. Twee borden haarlijn + twee borden chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Vijf delen antiek Japans Imari
Resultaat: 110 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: drie knobbelvazen, vaas en een dekselkom. Floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 110 EUR

Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Pijpvaas is gelijmd. Kleinere vaas heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Resultaat: 110 EUR

Tien delen diverse Chinees porseleinen koppen en schotels. Onder andere: Amsterdams Bont, Imari en Capucijne. Gelijmd, enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Lot antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiek Japans Kutani porselein. Met figuren/dieren/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Grote vaas is bovenrand gelijmd. Trekpot is tuit gelijmd. Jardiniere + vaas met koppen zijn gaaf. Af...

Lot antiek Japans Kutani (7x)
Resultaat: 110 EUR

Zeven delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; vazen en dekselpotten. Met figuren/floraal/dieren/goud decor. Bodemmerk. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede st...

Chinese natuurstenen vleermuis
Resultaat: 110 EUR

Chinese natuurstenen vleermuis met verso buffelkop. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Resultaat: 110 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 13 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Octagonaal. Floraal. Kang Xi. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 4,5 x 10 x 10 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese kop en schotels (10x)
Resultaat: 100 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met reliëf en floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.