Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese celadon schaal
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met bodemmerk. Afmeting: 7 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas op messing voet. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese dekselkan, H 13 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dekselkan met vleermuizen/figuren/tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese Song kom, Ø 12,6 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas Ø 20 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 400 EUR

Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas, vierkantig met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur, karaktertekens en floraal decor. Met bodemmerk onder deksel. Afmeting: H 21,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 14,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 25,8 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.

Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees bloedkoraal gesneden Quan Yin op houten console. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 375 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 375 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas, H 44 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord met oker glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen, H 58 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Resultaat: 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 58-59 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm.
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese olielamp met messing en kristallen reservoir. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte penselenpot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin decor (boogschieten). Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 24 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese trekpot Ø 11 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen trekpot. Figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese pot met draken Ø 17 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor en wit glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur, H 39 cm.
Resultaat: 350 EUR

Groot Oosters bronzen boeddhistisch figuur op lotusbloem. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor en blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas met zotjes, H 9,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese republiek kommen Ø 16,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen republiek kommen met floraal en vruchten decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 350 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

Antieke zeskantige Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot, Ø 10,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 325 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met baars/floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel
Resultaat: 325 EUR

Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinese achtkantige vaas met oren en blauw/groen craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung dekseldoos Ø 25 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 15,6 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (11x)
Resultaat: 325 EUR

Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Stel Chinese Kantonese vazen, H 31 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese/Kantonese lampenvoet, H 39 cm.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....

18e Eeuwse Chinese dekseldoos
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met tuin decor. Chip deksel. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom met A'dams Bont decor Ø 15 cm.
Resultaat: 300 EUR

Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont decor. Europese figuren in landschap + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselpotten, H 18 - 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.

Grote antieke Chinese Satsuma vaas , H 94 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vierkante vaas, H 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur en ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese scepter
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen scepter in de vorm van een snaarinstrument. Met draken/floraal decor + tekst. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, L 616 cm.
Resultaat: 300 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij met landschap/figuren en teksten. Afmeting: L 616 x B 31 cm. In goede staat.

Stel Chinese republiek vazen, H 13,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese stemcups
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen draken stemcups op hoge voet met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 9,5 cm. + 10 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blauwe kom Ø 16,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,8 cm. In goede staat.

Chinese cup op hoge voet
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 20 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen, H 55,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 300 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met tekst en draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 38 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur. Sang de Boeuf. Met hertenkoppen. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 300 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Twee Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met olifantenkoppen en blauw glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese wijnkan.
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen wijnkan met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Chinese pattipan
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met geel glazuur, floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 15,2 x 11,2 cm. In goede staat.