51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

G. Hassens, Haven van Zeebrugge 1098
G. Hassens, Haven van Zeebrugge

180 EUR

Ongesigneerd, Vrouw met kind 1120
Ongesigneerd, Vrouw met kind

180 EUR

W.D. Almond, Sheltered 1159
W.D. Almond, Sheltered

180 EUR

Corneille, Vrouwen met paard en duif 1200
Corneille, Vrouwen met paard en duif

180 EUR

Ongesigneerd, Meisje met hoed 1079
Ongesigneerd, Meisje met hoed

170 EUR

Ongesigneerd, Pluimvee 1100
Ongesigneerd, Pluimvee

170 EUR

Jos Mertens, Hoenderhof 1113
Jos Mertens, Hoenderhof

170 EUR

4x Henk Schuring, 1156
4x Henk Schuring,

170 EUR

Antoon Markus, Riviergezicht met huis 1160
Antoon Markus, Riviergezicht met huis

170 EUR

Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten 1227
Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten

170 EUR

Onduid. gesig., Stilleven met kittens 1245
Onduid. gesig., Stilleven met kittens

170 EUR

Ch. Manshande, Schepen op volle zee 1076
Ch. Manshande, Schepen op volle zee

160 EUR

Hans Habraken, Stilleven 1092
Hans Habraken, Stilleven

160 EUR

J. van Wissen, Bomschuiten op strand 1149
J. van Wissen, Bomschuiten op strand

160 EUR

F. Stöcker, Reeën in het bos 1263
F. Stöcker, Reeën in het bos

160 EUR

Hollandse School, Riviergezicht met kasteel 1327
Hollandse School, Riviergezicht met kasteel

160 EUR

Kathy, Fruit stilleven 1354
Kathy, Fruit stilleven

160 EUR

Rosemary, Angora poes 1366
Rosemary, Angora poes

160 EUR

Frans Baaijens, Twentse watermolen 1377
Frans Baaijens, Twentse watermolen

160 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat 1411
Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat

160 EUR

Francine Schrikkema, Abstract 1108
Francine Schrikkema, Abstract

150 EUR

H. Kleine, Modern abstract 1124
H. Kleine, Modern abstract

150 EUR

Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht 1140
Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht

150 EUR

Theo Bitter, Jongen op stoel 1158
Theo Bitter, Jongen op stoel

150 EUR

Onduid. gesig., Vrouw met koffiemolen 1206
Onduid. gesig., Vrouw met koffiemolen

150 EUR

Meta Plückebaum, Meisje met pop 1248
Meta Plückebaum, Meisje met pop

150 EUR

J. Meerman, Skutsjes op meer 1275
J. Meerman, Skutsjes op meer

150 EUR

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap 1278
H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap

150 EUR

Thijs Buit, Oosters stadsgezicht 1281
Thijs Buit, Oosters stadsgezicht

150 EUR

Thijs Buit, Oosters landschap 1282
Thijs Buit, Oosters landschap

150 EUR

H. Poeder, Hollands landschap met koe bij schuur 1094
H. Poeder, Hollands landschap met koe bij schuur

140 EUR

Salvador Dali, Vrouwenfiguur 1145
Salvador Dali, Vrouwenfiguur

140 EUR

Cornelisz, Stilleven met oesters 1182
Cornelisz, Stilleven met oesters

140 EUR

Onduid. gesig., Art Deco dames portret 1205
Onduid. gesig., Art Deco dames portret

140 EUR

Wallaert, Bosgezicht 1286
Wallaert, Bosgezicht

140 EUR

Louis Stutterheim, Poldergezicht 1297
Louis Stutterheim, Poldergezicht

140 EUR

Ongesigneerd, Meisje met kat 1345
Ongesigneerd, Meisje met kat

140 EUR

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin 1374
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin

140 EUR

Ongesigneerd, Berglandschap 1423
Ongesigneerd, Berglandschap

140 EUR

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood 1073
Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood

130 EUR

Cornelisz, Stilleven Roemer bij kaarslicht 1075
Cornelisz, Stilleven Roemer bij kaarslicht

130 EUR

A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam 1164
A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam

130 EUR

Cornelisz, Citroen en Roemer 1180
Cornelisz, Citroen en Roemer

130 EUR

Cornelisz, Stilleven met kruisbessen 1181
Cornelisz, Stilleven met kruisbessen

130 EUR

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats 1193
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats

130 EUR

Simon Balyon, Haarmühle 1242
Simon Balyon, Haarmühle

130 EUR

3x Jan Toorop, Religieus 1146
3x Jan Toorop, Religieus

120 EUR

B. Rijnders, Stilleven, moederpoes met kittens 1175
B. Rijnders, Stilleven, moederpoes met kittens

120 EUR

Ongesigneerd? Herder met schapen 1229
Ongesigneerd? Herder met schapen

120 EUR

B. Williams, Fantasie voortstelling 1302
B. Williams, Fantasie voortstelling

120 EUR

Walasse Ting, Deco object 1335
Walasse Ting, Deco object

120 EUR

Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs 1393
Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs

120 EUR

Bertha Valkenburg, Schaapsherder 1397
Bertha Valkenburg, Schaapsherder

120 EUR

Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum 1403
Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum

120 EUR

M. Blum, Bloemstilleven 1413
M. Blum, Bloemstilleven

120 EUR

Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu 1165
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu

110 EUR

L. Citroen, Stilleven 1208
L. Citroen, Stilleven

110 EUR

Onduid.gesign., Stilleven 1358
Onduid.gesign., Stilleven

110 EUR

Corneille, Unique 1416
Corneille, Unique

110 EUR

Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen 1436
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen

110 EUR

A.M. Geijp, Landschap met vissers 1032
A.M. Geijp, Landschap met vissers

100 EUR

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1066
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret

100 EUR

Onduidelijk, Paard 1116
Onduidelijk, Paard

100 EUR

Gijs ter Wee, Modern abstract 1122
Gijs ter Wee, Modern abstract

100 EUR

Theo Bijkerk, Winters landschap 1129
Theo Bijkerk, Winters landschap

100 EUR

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1138
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw

100 EUR

3x Henk Schuring, Abstracte composities 1155
3x Henk Schuring, Abstracte composities

100 EUR

Onduid. gesig., Poldergezicht met windmolen en eenden 1166
Onduid. gesig., Poldergezicht met windmolen en eenden

100 EUR

A. Mortier, Wintergezicht 1202
A. Mortier, Wintergezicht

100 EUR

J. de Vos, Landschap met edelherten 1211
J. de Vos, Landschap met edelherten

100 EUR

B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand 1236
B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand

100 EUR

L. Kramer, Klipper bij avondlicht 1240
L. Kramer, Klipper bij avondlicht

100 EUR

Keith Haring, Dansende figuren 1244
Keith Haring, Dansende figuren

100 EUR

Onduid.gesign., Jager met jachthond 1262
Onduid.gesign., Jager met jachthond

100 EUR

Ingekleurde prent, Napoleon 1312
Ingekleurde prent, Napoleon

100 EUR

Agnes van den Brandeler, Abstract 1317
Agnes van den Brandeler, Abstract

100 EUR

P. Winson, Vrouw met kind in landschap 1349
P. Winson, Vrouw met kind in landschap

100 EUR

Onduid. gesig., Figuren in landschap 1420
Onduid. gesig., Figuren in landschap

100 EUR

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap 1059
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap

90 EUR

Arn. F., Schelpenvisser op strand 1252
Arn. F., Schelpenvisser op strand

90 EUR

Ongesigneerd, Sint Petersburg 1273
Ongesigneerd, Sint Petersburg

90 EUR

Jac de Groot, Bosgezicht 1293
Jac de Groot, Bosgezicht

90 EUR

Claes, Landschap met kasteel en ijspret 1360
Claes, Landschap met kasteel en ijspret

90 EUR

W. van Boven, Hollands impressionistisch landschap 1364
W. van Boven, Hollands impressionistisch landschap

90 EUR

Onduid. gesig., Stilleven met fruit 1372
Onduid. gesig., Stilleven met fruit

90 EUR

Ongesigneerd, Stilleven 1400
Ongesigneerd, Stilleven

90 EUR

Langa, Landschap 1422
Langa, Landschap

90 EUR

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels

90 EUR

Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren 1126
Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren

80 EUR

Clemens Briels, Fantasie voorstelling 1195
Clemens Briels, Fantasie voorstelling

80 EUR

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee 1197
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee

80 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1239
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

80 EUR

P. van de Hem, Herberg met feestende figuren 1241
P. van de Hem, Herberg met feestende figuren

80 EUR

Le Ba Dang, Abstract 1291
Le Ba Dang, Abstract

80 EUR

Michel Seuphor, Abstract 1337
Michel Seuphor, Abstract

80 EUR

Michel Seuphor, Abstract 1338
Michel Seuphor, Abstract

80 EUR