Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Hassens, Haven van Zeebrugge
Resultaat: 180 EUR

G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.

W.D. Almond, Sheltered
Resultaat: 180 EUR

William Douglas Almond. 1866 - 1916. Figuren in de kerk. Titel: Sheltered. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouwen met paard en duif
Resultaat: 180 EUR

Guillaume Corneille, 1975. 1922 - 2010. Nr. 3 van 21. Vrouwen met paard en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met hoed
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Pluimvee
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd. Op koper geschilderd schilderij. Pluimvee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jos Mertens, Hoenderhof
Resultaat: 170 EUR

Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

4x Henk Schuring,
Resultaat: 170 EUR

Vier werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Riviergezicht met huis
Resultaat: 170 EUR

Antoon Markus. 1870 - 1955. Riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Op de rug liggende kitten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met kittens
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ch. Manshande, Schepen op volle zee
Resultaat: 160 EUR

Ch. Manshande. 20e Eeuw. 17e - 18e Eeuwse schepen op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Resultaat: 160 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J. van Wissen, Bomschuiten op strand
Resultaat: 160 EUR

Johan van Wissen. Hollandse School. Circa 1930. Bomschuiten en vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

F. Stöcker, Reeën in het bos
Resultaat: 160 EUR

F. Stöcker, 1897. 1859 - 1938. Duitse School. Reeën in het bos. 'Meinem Freund Emil Bippert zum andenken'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45,5 x B 44 cm. In goede staat.

Hollandse School, Riviergezicht met kasteel
Resultaat: 160 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Riviergezicht met kasteel, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

Kathy, Fruit stilleven
Resultaat: 160 EUR

Kathy. Tweede helft 20e eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Rosemary, Angora poes
Resultaat: 160 EUR

Rosemary. Tweede helft 20e eeuw. Angora poes. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twentse watermolen
Resultaat: 160 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naar Henriëtte Ronner. Circa 1920. Liggende kat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Abstract
Resultaat: 150 EUR

Francine Schrikkema, 2003. 1963 - . Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 37 x B 37 cm. In goede staat.

H. Kleine, Modern abstract
Resultaat: 150 EUR

H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Bitter, Jongen op stoel
Resultaat: 150 EUR

Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Gouache op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vrouw met koffiemolen
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijke restsignatuur. Circa 1900. Vrouw met koffiemolen en kat in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 22 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Meisje met pop
Resultaat: 150 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.

J. Meerman, Skutsjes op meer
Resultaat: 150 EUR

J. Meerman. Skutsjes op meer. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap
Resultaat: 150 EUR

H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Oosters stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Thijs Buit, 1967. 1934 - . Oosters stadsgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Oosters landschap
Resultaat: 150 EUR

Thijs Buit, 1963. Oosters landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

H. Poeder, Hollands landschap met koe bij schuur
Resultaat: 140 EUR

H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Vrouwenfiguur
Resultaat: 140 EUR

Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.

Cornelisz, Stilleven met oesters
Resultaat: 140 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Art Deco dames portret
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd, rechts bovenin. 1937. Art Deco dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Resultaat: 140 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Louis Stutterheim, Poldergezicht
Resultaat: 140 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met kat
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven Roemer bij kaarslicht
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Cornelisz, Citroen en Roemer
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Resultaat: 130 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

3x Jan Toorop, Religieus
Resultaat: 120 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Drie antiquarische reproducties. Religieuze voorstelling. Op papier. Eén beschadiging. Afmeting: H 62 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.

B. Rijnders, Stilleven, moederpoes met kittens
Resultaat: 120 EUR

B. Rijnders. 20e Eeuw. Stilleven. Moederpoes met kittens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Herder met schapen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd? Circa 1880. Herder met schapen op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 54 cm. In goede staat.

B. Williams, Fantasie voortstelling
Resultaat: 120 EUR

B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Deco object
Resultaat: 120 EUR

Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.

Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 120 EUR

Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Schaapsherder
Resultaat: 120 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

M. Blum, Bloemstilleven
Resultaat: 120 EUR

Marcelle Blum. 1893 - 1984. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

L. Citroen, Stilleven
Resultaat: 110 EUR

L. Citroen. Stilleven met fruit, karaf en chinoiserie. Olieverf op linnen. Scheur in linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Corneille, Unique
Resultaat: 110 EUR

Corneille '97. 1922 - 2010. Nr. 96/250. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.

Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen
Resultaat: 110 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Landschap met vissers
Resultaat: 100 EUR

A.M.Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissers. Scheurtje. Afmeting: H 59 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 100 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Paard
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.

Gijs ter Wee, Modern abstract
Resultaat: 100 EUR

Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, Winters landschap
Resultaat: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. Winter landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

3x Henk Schuring, Abstracte composities
Resultaat: 100 EUR

Drie werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost-Indische inkt op papier Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Poldergezicht met windmolen en eenden
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Poldergezicht met windmolen en eenden. Afmeting: H 10,5 x B 14 cm. In goede staat.

A. Mortier, Wintergezicht
Resultaat: 100 EUR

A. Mortier. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

J. de Vos, Landschap met edelherten
Resultaat: 100 EUR

J. de Vos. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm.In goede staat.

B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand
Resultaat: 100 EUR

B.W. de Bruyn. Tweede helft 20e eeuw. Schelpenvisser op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

L. Kramer, Klipper bij avondlicht
Resultaat: 100 EUR

L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Resultaat: 100 EUR

Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Jager met jachthond
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.

Ingekleurde prent, Napoleon
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse ingekleurde prent met Napoleon. In mooie mahoniehouten empire lijst. Afmeting: H 78 x B 98 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Abstract
Resultaat: 100 EUR

Agnes van den Brandeler, 1967. 1918 - 2002. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

P. Winson, Vrouw met kind in landschap
Resultaat: 100 EUR

P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.

Arn. F., Schelpenvisser op strand
Resultaat: 90 EUR

Arn. F., 20e Eeuw. Schelpenvisser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Sint Petersburg
Resultaat: 90 EUR

50er Jaren aquarel. Rusland, paleisplein St. Petersburg. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

Jac de Groot, Bosgezicht
Resultaat: 90 EUR

Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Claes, Landschap met kasteel en ijspret
Resultaat: 90 EUR

Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

W. van Boven, Hollands impressionistisch landschap
Resultaat: 90 EUR

W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Stilleven met fruit op tafel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Langa, Landschap
Resultaat: 90 EUR

Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee ovale schilderijen. Interieuren met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Clemens Briels, Fantasie voorstelling
Resultaat: 80 EUR

Clemens Briels. Nr. 55/500. Kleurrijke fantasie voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Resultaat: 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

P. van de Hem, Herberg met feestende figuren
Resultaat: 80 EUR

P. van de Hem. Géén Piet van de Hem. Herberg met feestende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Le Ba Dang, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Le Ba Dang. 1921 - 2015. Nr. 210/250. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 51 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 50 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.