Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

De Rooy, Havengezicht Amsterdam 1268
De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 30 EUR
Franse Tournant klok (replica) 3524
Franse Tournant klok (replica)
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm. 7556
Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Antieke bronzen buste, 1900 5020
Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 120 EUR
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840 3531
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5027
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7563
Grote Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 20 cm. 7570
Chinese schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha 5034
Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Stier 5041
Bronzen beeld, Stier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Friese burgemeestersklok, 1800 3567
Antieke Friese burgemeestersklok, 1800

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko 5070
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha, H 43 cm. 5077
Bronzen boeddha, H 43 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Paard met jockey 5084
Bronzen figuur, Paard met jockey

Resultaat:

1.650 EUR

Franse reiswekker 3574
Franse reiswekker
Startprijs 200 EUR
Antieke miniatuur pendule, H 15 cm. 3581
Antieke miniatuur pendule, H 15 cm.
Startprijs 300 EUR
Japanse Satsuma theepot, 1920 7599
Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm. 5502
Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen 5509
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen

Resultaat:

60 EUR

Lot glaswerk (6x) 5516
Lot glaswerk (6x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Majolica bloempot 6009
Antieke Majolica bloempot

Resultaat:

250 EUR

Zeldzame theepot 6016
Zeldzame theepot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6023
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Resultaat:

500 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm. 6059
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR