Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm. 5502
Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen 5509
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen

Resultaat:

60 EUR

Lot glaswerk (6x) 5516
Lot glaswerk (6x)
Startprijs 80 EUR
Bloedkoralen collier 704
Bloedkoralen collier
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden Ø 21-22 cm. 7156
Twee Chinese borden Ø 21-22 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Chinees Imari kop + schotels 7163
3x Chinees Imari kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Gouden kruis met spinel 711
Gouden kruis met spinel
Startprijs 225 EUR
Chinese dekselschaal Ø 16 cm. 7170
Chinese dekselschaal Ø 16 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke Majolica bloempot 6009
Antieke Majolica bloempot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden ring met saffier en diamant 718
Gouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

250 EUR

Zeldzame theepot 6016
Zeldzame theepot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6023
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Sevres-stijl piedestals + vazen 2001
Twee Sevres-stijl piedestals + vazen

Resultaat:

850 EUR

Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm. 2008
Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm.
Startprijs 275 EUR
Witgouden ring met diamant 747
Witgouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Gouden armband met edelstenen 754
Gouden armband met edelstenen

Resultaat:

400 EUR

Gouden broche met diamant, strik 761
Gouden broche met diamant, strik
Startprijs 450 EUR
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm. 6059
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels (22x) 6066
Lot antieke tegels (22x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.) 6073
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,8 cm. 7206
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Art Deco plafonniere 2015
Art Deco plafonniere
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas, H 29,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 20 cm. 7220
Chinese wierookbrander Ø 20 cm.

Resultaat:

500 EUR