Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Chinees Imari kop + schotels 7163
3x Chinees Imari kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Eiken commode, 1860 4214
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Chinese dekselschaal Ø 16 cm. 7170
Chinese dekselschaal Ø 16 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Granaat oorknoppen 654
Granaat oorknoppen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden knoop insekt 661
Gouden knoop insekt

Resultaat:

300 EUR

Antieke Armand Marseille pop 3006
Antieke Armand Marseille pop
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920 3013
Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 310 x 195 cm. 4501
Perzisch tapijt, 310 x 195 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 436 x 298 cm. 4508
Groot Perzisch kleed, 436 x 298 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Agaat collier met hanger 668
Agaat collier met hanger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier antieke Celluloid poppen, 1930 3020
Vier antieke Celluloid poppen, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,8 cm. 7206
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 161 x 112 cm. 4515
Perzisch kleed, 161 x 112 cm.

Resultaat:

190 EUR

Chinese vaas, H 29,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 20 cm. 7220
Chinese wierookbrander Ø 20 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm. 3517
Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm.

Resultaat:

400 EUR

Antieke bronzen buste, 1900 5020
Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 120 EUR
Franse Tournant klok (replica) 3524
Franse Tournant klok (replica)
Startprijs 1.000 EUR
Bloedkoralen collier 704
Bloedkoralen collier
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm. 7256
Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (8x) 7263
Lot antiek Chinees porselein (8x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5027
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

70 EUR

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840 3531
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 550 EUR
Gouden kruis met spinel 711
Gouden kruis met spinel
Startprijs 225 EUR