Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bureau + tafellamp 2265
Bureau + tafellamp
Startprijs 80 EUR
Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne 1204
Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne
Startprijs 80 EUR
J.Tuymans, Bloemstilleven met mand 1211
J.Tuymans, Bloemstilleven met mand
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard 1218
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Blauw-glazen windlicht 2301
Blauw-glazen windlicht

Resultaat:

100 EUR

Engels Staffordshire Oakwood servies 6109
Engels Staffordshire Oakwood servies
Startprijs 150 EUR
Chinese kom Ø 13,8 cm. 7506
Chinese kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee delen plateel 6116
Twee delen plateel

Resultaat:

50 EUR

Vijf delen goudsteen keramiek 6123
Vijf delen goudsteen keramiek
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje 1254
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie antieke Kantonese vazen 7513
Drie antieke Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Zandstenen kapel 2308
Zandstenen kapel
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm. 7520
Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.

Resultaat:

190 EUR

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien 1261
Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Startprijs 150 EUR
De Rooy, Havengezicht Amsterdam 1268
De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 30 EUR
Antieke albasten staande lamp, 1900 2315
Antieke albasten staande lamp, 1900
Startprijs 350 EUR
5-Delig Delfts kaststel 6159
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm. 7556
Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7563
Grote Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 20 cm. 7570
Chinese schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

375 EUR

Antieke Armand Marseille pop 3006
Antieke Armand Marseille pop
Startprijs 80 EUR
Japanse Satsuma theepot, 1920 7599
Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920 3013
Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vier antieke Celluloid poppen, 1930 3020
Vier antieke Celluloid poppen, 1930

Resultaat:

60 EUR