Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...
Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.
Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Diecast wekker met automaat. Circa 1900. Vrouw-figuur heeft beweegbare arm met koperen bel. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule met brons. Societe Clusienne. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.
Antieke Weense geëboniseerde snaarregulateur. Schutzmarke W.C. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Junghans. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.