Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Abstract
Startprijs 80 EUR

Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Zilveren herinneringslepel, 934/000, voorzien van volledige vergulding met een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. De bak is voorzien van een naald en gravure: L..J.Hoogendorp en J.W. va...

Karaf met zilver en kristal
Startprijs 250 EUR

Fraaie Hollandse karaf met kristal en zilver, 833/000, achtkantige fles met ronde hals versierd met floraal geëtste bewerking. De voet van de karaf is voorzien van een gezaagde zilveren houder versier...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 180 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met biedermeier graveerwerk op het scharnierende deksel.; Langs de zijkanten is de doos versierd met lijnbewerking. 13,5x8x2 cm. Voorzien van een gravur...

3 Zilveren snuifdoosjes
Resultaat: 90 EUR

Lot met 3 zilveren doosjes, één achtkantig doosje met rechthoekig, deels gestreept decor op het deksel, 5x5x1cm, een rond doosje met parelrand en knerrenrand, ,ø4,5x1,5 cm, beiden 833/000, en een rond...

Rik Jager, Moderne compositie
Startprijs 150 EUR

Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Arts & Crafts bureauklok, 1910
Resultaat: 80 EUR

Amerikaanse compositie metalen Arts & Crafts bureauklok met lamp. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Duitse Vorderzappler klok
Startprijs 190 EUR

Duitse mechanische bronzen Vorderzappler klok. Neo barok. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot porselein, divers
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Windmolen met figuren
Resultaat: 50 EUR

F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 50 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.

Buffetklok, 1930
Resultaat: 35 EUR

Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Delfts, divers (8x)
Resultaat: 90 EUR

Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

W. Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Gijs ter Wee, Modern landschap
Startprijs 80 EUR

Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Frederike During, Moderne figuren compositie
Startprijs 100 EUR

Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 50 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.