Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese kommen Ø 11,4 cm. 7500
Twee Chinese kommen Ø 11,4 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinees bord met tekst Ø 16,2 cm. 7501
Chinees bord met tekst Ø 16,2 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm. 7502
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vier oude Chinese muntstukken 7508
Vier oude Chinese muntstukken

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm. 7509
Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm. 7510
Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm. 7511
Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 14 cm. 7516
Chinese censer Ø 14 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm. 7517
Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinees vaas op porseleinen sokkel, H 15 cm. 7518
Chinees vaas op porseleinen sokkel, H 15 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,5 cm. 7519
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm. 7524
Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese theebus + Yixing trekpot 7525
Chinese theebus + Yixing trekpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,5 cm. 7526
Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Chineese drakenschotel Ø 18,2 cm. 7527
Chineese drakenschotel Ø 18,2 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinees blanc de chine figuur, H 22,5 cm. 7528
Chinees blanc de chine figuur, H 22,5 cm.
Startprijs 50 EUR
Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7533
Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Drie Chinese/Japanse bronzen vazen 7534
Drie Chinese/Japanse bronzen vazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm. 7535
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

Antieke Chinese Familie Rose plaquette 7536
Antieke Chinese Familie Rose plaquette
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 41 cm. 7541
Chinese vaas, H 41 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7542
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse vaas, H 31 cm. 7543
Chinese/Japanse vaas, H 31 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7544
Chinese vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

100 EUR