Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese schenkkan, H 20 cm. 7570
Chinese schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
5x Miniatuur portretten 2201
5x Miniatuur portretten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Majolica bloempot 6009
Antieke Majolica bloempot

Resultaat:

250 EUR

Haardstel 2208
Haardstel
Startprijs 80 EUR
Japanse Satsuma theepot, 1920 7599
Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Karaffenset + presenteerblad 2215
Karaffenset + presenteerblad

Resultaat:

80 EUR

Zeldzame theepot 6016
Zeldzame theepot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6023
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Resultaat:

500 EUR

Witgouden ring met diamant 747
Witgouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Gouden armband met edelstenen 754
Gouden armband met edelstenen

Resultaat:

400 EUR

Gouden broche met diamant, strik 761
Gouden broche met diamant, strik
Startprijs 450 EUR
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm. 6059
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels (22x) 6066
Lot antieke tegels (22x)

Resultaat:

225 EUR

Garderobe met spiegel, 1920 2251
Garderobe met spiegel, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.) 6073
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot sieraden (bodemvondsten) 2258
Lot sieraden (bodemvondsten)

Resultaat:

50 EUR

Bureau + tafellamp 2265
Bureau + tafellamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gouden broche met bloemenmand 797
Gouden broche met bloemenmand

Resultaat:

200 EUR

Witgouden broche 804
Witgouden broche
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Zilveren keelknopen + armband 811
Zilveren keelknopen + armband

Resultaat:

80 EUR

Engels Staffordshire Oakwood servies 6109
Engels Staffordshire Oakwood servies
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Blauw-glazen windlicht 2301
Blauw-glazen windlicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee delen plateel 6116
Twee delen plateel

Resultaat:

50 EUR

Zandstenen kapel 2308
Zandstenen kapel
Startprijs 1.200 EUR