Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse porseleinen tafellamp, H 59 cm. 2272
Franse porseleinen tafellamp, H 59 cm.
Startprijs 250 EUR
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm. 2286
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie antieke Heilige figuren 2287
Drie antieke Heilige figuren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
18x Diverse antieke gewichten 2322
18x Diverse antieke gewichten

Resultaat:

40 EUR

Antiek bronzen beeld, H 23 cm. 5105
Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Antiquarisch boek 2064
Antiquarisch boek
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee antiquarische boeken 2066
Twee antiquarische boeken

Resultaat:

110 EUR

Chinese lampenvoet, H 74 cm. 7249
Chinese lampenvoet, H 74 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie mondgeblazen karaffen 5523
Drie mondgeblazen karaffen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Vijf glazen zwanen figuren 5537
Vijf glazen zwanen figuren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Drie delen antiek glaswerk 5538
Drie delen antiek glaswerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm. 7284
Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm. 7285
Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antiek tempelfiguur in schaduwbox 7299
2x Antiek tempelfiguur in schaduwbox

Resultaat:

750 EUR

Twee Franse vazen Ø 10 cm. 6030
Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot oud speelgoed (10x) 3027
Lot oud speelgoed (10x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zes antieke Duitse poppen 3028
Zes antieke Duitse poppen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese houtgestoken hocker 7334
Chinese houtgestoken hocker

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22 cm. 7335
Chinees bord Ø 22 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
G. Dupuis, Landschap met wandelaars 1247
G. Dupuis, Landschap met wandelaars

Resultaat:

90 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm. 6044
Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm.
Startprijs 120 EUR
3-Delig antiek kaststel, 1900 6045
3-Delig antiek kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1860 3509
Franse pendule, 1860

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule, 1830 3510
Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat:

500 EUR