Kopergeslagen turfkist + wortelhouten spiegel met brons. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 47 x 30 cm. / 37 x 50 cm. In goede staat.
Grof zilveren collier, 925/000, met grove cilindervormige schakels, deels met een meanderbewerking en deels bezet met zirconia's. Tussen deze schakels zit een rechthoekige opengewerkte schakel ,met ru...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Brisures met 2 zilveren zetkastjes bezet met een geslepen diamantje met daaraan een glad gouden bolletje. lengte 20 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met zirconia's. Rivierering met een rij met 5 vierpootchatons bezet met zirconia's. Breedte 3,3 mm. ø 60 mm. ca 1,9 gram. Band iets uit model, 1 pootje ontbreekt, verder in...
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met signetten. 833/000. Horlogeketting met kippenring en 2 tonnen met bewerking en onderaan de ketting 2 signetten en een sleutel met bewerking. 27 cm. ca 50,2 gram. In goede staat...
Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...
Zilveren broche, 833/000, met diamanten. Opengewerkte broche in ruitvorm bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. De achterzijde van de broche is voorzien van een vergulding en een veiligheid. 39x...
Geslepen kristallen mosterdpot op gecontourneerde 835/000 zilveren voet. Montuur met handgreep en deksel met achtkantige knop. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: W: 1856. Afmeting: 14 x 10,5 cm. met een bij...
Fijne gouden ring, 585/000, met een zeeuws knopje, ø 10 mm. ø 48. ca 1,3 gram. In goede staat.
Zes-delig plated bewerkt thee/koffie servies + tablet. 20e Eeuw. Engels. Rococo-stijl. Afmeting: 12 - 55 cm. In goede staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Russisch lakwerk ei met Russische ikoon voorstelling, kruisafname. Met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, deels voorzien van vergulding. Choker verlopend in breedte met rechthoekige schakels versierd met een geslepen kruisbewerking en voorzien van bogen met vergulding...
Zilveren Broche, Lapponia, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström, ca 17,8 gram. 4,5x3,5cm. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels, 833/000, Een roomlepel, Art Deco met een ronde bak en een strakke steel met gezaagd decor, 12 cm. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven, 1919-1943. En een roomlepel met een gecontour...
Groot lot met zilver plated, met verschillende theelepels en taartvorken, o.a. met apostelen, diverse modellen messen, o.a. fruitmesjes model puntfilet. En diver kindercouvert. Enkele delen zijn alpac...
Vier zilveren suikerscheppen, 833/000, één lepel met een parelrand, 3 met biedermeier bewerking. o.a. Van Kempen, Voorschoten. ca 39 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1880. Afmeting: 74 x 90 x 116 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, ca 4x5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting met filigrain en knopjes. In het midden beze...
Antieke eethoek van mahonie met vier stoelen. 19e Eeuw. Geschulpt blad, spinnekop tafel. Afmeting: 76 x 138 x 106 cm. / 90 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren heupgordel, BWG, met 20 ajourgezaagde schakels voorzien van pauwen en floraal decor. De grote uitgewerkte gesp is tevens voorzien van een afbeelding van een pauw. ca 212 gram. breedte 4-6,5cm...
Zilveren staaframmelaar, 925/000, voorzien van een bol met hamerslag, bloemdecor en 6 belletjes. De rammelaar is voorzien van een fluit en onderaan de staaf zit een oog. 16 cm, ca 50 gram. In goede st...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.
Lot met 5 zilveren miniaturen, een miniatuur met 2 vechtende geiten, 5x3x1,7cm, een heer met hoed, 2x2x4cm, een figuur die wijn maakt, 5,2x3,2x3cm, 835/000, en een ruiter ter paard met blaasinstrument...
Twee Chinees porseleinen antieke Familie Rose chicken schotels met verso rood glazuur. Afmeting: Ø 12,6 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten spindes met briefpanelen. Neo gotisch. Circa 1890. Eén-deurs. Afmeting: 126 x 46 x 40 cm. + 127 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
Lodereinflacon en zakmes met zilver, 835/000. Kristallen flacon op zilveren voet met zilveren element en rand, met getrembleerde bewerking. Voorzien van een zilveren kraag en dop, bolmodel, iets uit m...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziek makende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat
Lot met zilveren lepels met 3 suikerlepels, 15 theelepels, 835/000, en 5 borrellepeltjes, 800/000. 8,5-12cm. Totaal ca 225 gram. In goede staat
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Wit- met roodgouden herenring, 750/000, met diamanten. Ring met een bewerkte kop in het midden voorzien van een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct, daarnaast zitten er n...
Cassette met zilveren lepels, 833/000. Cassette met 12 theelepels, een suikerschep en een theeduim, met apostelen. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. Totaal ca 165 gram. 10-12cm. In goede staat
Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Gevlochten armband met in een witgouden opengewerkt element bezet met 11 briljant geslepen diamanten en 20 singlecut geslepen diamanten. breedte 5-12mm. De a...
Drie-delig 835/000 zilveren mokka servies. Bestaande uit: Mokkakan, roomkan en suikerkom met oorgrepen. Model Buton. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno: R 1952 en W 1956. Ca. 444 gr. 15 x 8 x 1...
H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 835/000, met melkkan, suikerbak en dienblad, rechthoekig gecontourneerd, model Versaille. Importeurskeur: D.Aubert, Den Haag. Totaal ca 433 gram. 19x13x8cm. In goede staat
Zilveren strooibus, 835/000, geplaatst op een vierkante voet met een ronde rand voorzien van cannelures. De strooibus is versierd met acanthusbladeren en lambrequins. 7x7x19cm. ca 182 gram. De bus is ...
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke zilveren papegaaienbeugel, 833/000, voorzien van fraai graveerwerk met papegaai en krullen. Voorzien van draagketting en geborduurde tas. Schoonhoven, jl.:N:1806. Voorzien van gravure aan de b...
18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Fraaie zilveren suikerbak, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde opengewerkte suikerbak met voluten, krullen en rasterpatroon. Geplaatst op een ronde gladde voet en voorzien van een gecontourneer...
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.