Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee grote 19e eeuwse melkkannen 2128
Twee grote 19e eeuwse melkkannen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 32 cm. 7360
Chinese vaas, H 32 cm.

Resultaat:

375 EUR

Hematiet collier 698
Hematiet collier
Startprijs 60 EUR
2x Zandstenen leeuw 2145
2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR
Verkocht
Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm. 4504
Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur dienblad met servies 190
Zilveren miniatuur dienblad met servies

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese lampenvoet, H 21 cm. 7377
Chinese lampenvoet, H 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Tien antieke tegels 2162
Tien antieke tegels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bidkleed, 56 x 84 cm. 4521
Bidkleed, 56 x 84 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden V-ring 715
Gouden V-ring

Resultaat:

350 EUR

Antiek emaille reclamebord, 1920 2179
Antiek emaille reclamebord, 1920
Startprijs 60 EUR
Antiek bronzen beeld, Meisje 5014
Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR
Gouden oorstekers 732
Gouden oorstekers
Startprijs 100 EUR
Chinese prunus vaas, H 30 cm. 7394
Chinese prunus vaas, H 30 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese boeddha, H 33 cm. 7407
Chinese boeddha, H 33 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke Quan Yin, H 36 cm. 7411
Antieke Quan Yin, H 36 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren flacon 207
Zilveren flacon

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen stier naar Picasso 5031
Bronzen stier naar Picasso

Resultaat:

90 EUR

Chinese kom Ø 11 cm. 7424
Chinese kom Ø 11 cm.
Startprijs 300 EUR
Gouden oorstekers en hanger 749
Gouden oorstekers en hanger
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese Imari schotels Ø 11,3 cm. 7441
Vier 18e eeuwse Chinese Imari schotels Ø 11,3 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand 5048
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden tandenstoker 224
Gouden tandenstoker

Resultaat:

150 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 15,5 cm. 7458
Chinese Familie Rose kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR