Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche tulp
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een tulp. ca 2,3 gram. 36x11mm. Als nieuw

Junghans solar bionic
Resultaat: 70 EUR

Junghans herenhorloge, solar, Bionic met een zwart bewerkte wijzerplaat. Voorzien van een stalenband met vlindersluiting. Enkele gebruiksporen, verder als nieuw. ø 39 mm. ca 21 cm.

Ongesigneerd, Drie nimfen met engel
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 70 EUR

Oud Russisch ikoon. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.

2x Luigi Crosio, Twee prenten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Monogram J.G.D., Wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

Monogram J.G.D. Hollands winters dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Twee antieke snotneuzen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse tinnen snotneuzen. Gemerkt. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Pronkschaal met brons
Resultaat: 70 EUR

Kristallen pronkschaal met brons. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Hollandse Willem III theestoof
Resultaat: 70 EUR

Hollandse Willem III theestoof met koperen binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 29 cm. In goede staat.

Twee miniatuur portretten in lijst
Resultaat: 70 EUR

Twee miniatuur portretten in mahonie lijst. Onder andere; Napoleon. Gesigneerd Mayer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Oude messing Observer scheepsklok + barometer
Resultaat: 70 EUR

Oude messing scheepsklok + barometer. Merk: Observer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 14 cm.In goede staat.

Antieke Weense snaarregulateur, 1870
Resultaat: 70 EUR

Antieke Weense geëboniseerde snaarregulateur. Schutzmarke W.C. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Duitse Hermle pendule
Resultaat: 70 EUR

Duitse Hermle pendule. Notenhout met messing. Repetitie slagwerk op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Messing Hour Lavigne bureauklok
Resultaat: 70 EUR

Zware messing Hour Lavigne bureauklok in renaissance-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Bidkleed, 55 x 86 cm.
Resultaat: 70 EUR

Klein fijngeknoopt Perzisch bidkleed van zijde met floraal decor. Afmeting: 86 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.

Antieke Sitzendorf inktpot
Resultaat: 70 EUR

Antiek porseleinen Duitse Sitzendorf inktpot met drie putti's en rozen decor. Deksel mist. Circa 1920. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. (1) Meissen dekselvaas met Chinees decor, tweede helft 20e eeuw, haarlijn hals. (2) Dresden aap, beschadigd. (3) Gerold Bavaria figurengroep met vogelkooi, goed. ...

Twee antieke vazen, H 21 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke fayence polychrome knobbelvazen met floraal decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Quan Yin, H 36 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen diepe schotel met landschap decor. Afmeting: H 6 x Ø 31 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Satsuma porselein, 1920
Resultaat: 70 EUR

Twee delen antiek Japans Satsuma porselein. (1) Bloempot, goud/figuren decor. (2) Vaas, floraal/figuren. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Chinese theebus + Yixing trekpot
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees Yixing steengoed. 1x Trekpot in pompoen-vorm. 1x Theebus, gemerkt. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.