Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden broche tulp 815
Gouden broche tulp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Junghans solar bionic 830
Junghans solar bionic

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Drie nimfen met engel 1049
Ongesigneerd, Drie nimfen met engel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 1119
Russisch ikoon

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Luigi Crosio, Twee prenten 1255
2x Luigi Crosio, Twee prenten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Monogram J.G.D., Wintergezicht 1384
Monogram J.G.D., Wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke snotneuzen 2086
Twee antieke snotneuzen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pronkschaal met brons 2159
Pronkschaal met brons

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hollandse Willem III theestoof 2161
Hollandse Willem III theestoof

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee miniatuur portretten in lijst 2197
Twee miniatuur portretten in lijst

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude messing Observer scheepsklok + barometer 3550
Oude messing Observer scheepsklok + barometer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Weense snaarregulateur, 1870 3559
Antieke Weense snaarregulateur, 1870

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse Hermle pendule 3621
Duitse Hermle pendule

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Messing Hour Lavigne bureauklok 3647
Messing Hour Lavigne bureauklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bidkleed, 55 x 86 cm. 4522
Bidkleed, 55 x 86 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5027
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm. 6058
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Sitzendorf inktpot 6089
Antieke Sitzendorf inktpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie delen Duits porselein 6093
Drie delen Duits porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, H 21 cm. 6126
Twee antieke vazen, H 21 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Quan Yin, H 36 cm. 7411
Antieke Quan Yin, H 36 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Japanse schotel Ø 31 cm. 7416
Antieke Japanse schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee delen Japans Satsuma porselein, 1920 7448
Twee delen Japans Satsuma porselein, 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese theebus + Yixing trekpot 7525
Chinese theebus + Yixing trekpot

Resultaat:

70 EUR