Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zandstenen kapel 2144
Zandstenen kapel
Startprijs 9.800 EUR
2x Zandstenen leeuw 2145
2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR
Verkocht
Stel kandelaren met putti 2146
Stel kandelaren met putti

Resultaat:

2.750 EUR

Antieke Schrettegger kompos/zonnewijzer 2147
Antieke Schrettegger kompos/zonnewijzer
Startprijs 850 EUR
Oude Deense Jydsk telefoon 2148
Oude Deense Jydsk telefoon
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Twee bokalen met ramskoppen, H 48 cm. 2149
Twee bokalen met ramskoppen, H 48 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Verklarend woordenboek Botanica 2150
Verklarend woordenboek Botanica

Resultaat:

30 EUR

19e Eeuwse stickbarometer 2151
19e Eeuwse stickbarometer
Startprijs 80 EUR
Twee antieke stickbarometers 2152
Twee antieke stickbarometers
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Prachtige Franse likeurkelder 2153
Prachtige Franse likeurkelder

Resultaat:

500 EUR

Franse stickbarometer 2154
Franse stickbarometer
Startprijs 60 EUR
2x Antiek brons/messing 2155
2x Antiek brons/messing
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Klok + 1x Barometer 2156
2x Klok + 1x Barometer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vijf antieke tinnen klepkannen 2157
Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vijf antieke tinnen klepkannen 2158
Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Pronkschaal met brons 2159
Pronkschaal met brons

Resultaat:

70 EUR

Franse wierookbrander 2160
Franse wierookbrander
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hollandse Willem III theestoof 2161
Hollandse Willem III theestoof

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tien antieke tegels 2162
Tien antieke tegels

Resultaat:

550 EUR

Zes delen Japans cloisonné 2163
Zes delen Japans cloisonné
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke staande bronzen lamp 2164
Antieke staande bronzen lamp

Resultaat:

325 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan 2165
Tinnen miniatuur kraantjeskan
Startprijs 120 EUR
Lot antiek tin (5x) 2166
Lot antiek tin (5x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot munten, kaarten 2167
Lot munten, kaarten

Resultaat:

120 EUR