Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Harrods pen 2168
Harrods pen
Startprijs 600 EUR
Antieke Antoine Courtois tuba + koffer 2169
Antieke Antoine Courtois tuba + koffer
Startprijs 150 EUR
Zandstenen Maria beeld op sokkel, H 140 cm. 2170
Zandstenen Maria beeld op sokkel, H 140 cm.
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Antieke Duitse zondagskoets, 1900 2171
Antieke Duitse zondagskoets, 1900

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Verzamelalbum met 31 diverse munten 2172
Verzamelalbum met 31 diverse munten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Duitse geldkist 2173
17e Eeuwse Duitse geldkist

Resultaat:

1.100 EUR

Bronzen mis bel 2174
Bronzen mis bel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie delen antiek, Divers 2175
Drie delen antiek, Divers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wortelnoten hang-vitrinekast + limoges servies 2176
Wortelnoten hang-vitrinekast + limoges servies

Resultaat:

100 EUR

Drie Art Deco dienbladen 2177
Drie Art Deco dienbladen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee bronzen boekensteunen 2178
Twee bronzen boekensteunen

Resultaat:

40 EUR

Antiek emaille reclamebord, 1920 2179
Antiek emaille reclamebord, 1920
Startprijs 60 EUR
Twee gietijzeren boekensteunen 2180
Twee gietijzeren boekensteunen
Startprijs 40 EUR
2x Gipsen piedestal 2181
2x Gipsen piedestal
Startprijs 80 EUR
Opium weegschaal + pijp 2182
Opium weegschaal + pijp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke kapstok met tegels 2183
Antieke kapstok met tegels

Resultaat:

60 EUR

Borstbeeld op piëdestal 2184
Borstbeeld op piëdestal
Startprijs 60 EUR
Twee delen antiek snijwerk 2185
Twee delen antiek snijwerk
Startprijs 40 EUR
Lot steengoed 2186
Lot steengoed
Startprijs 100 EUR
Modelboot 'de Friesland' in glasvitrine 2187
Modelboot 'de Friesland' in glasvitrine
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee antieke eiken emmers, 1900 2188
Twee antieke eiken emmers, 1900

Resultaat:

100 EUR

Bronzen penningen 2189
Bronzen penningen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee porseleinen wandschotels, 1880 2190
Twee porseleinen wandschotels, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Antiek muziekinstrument 2191
3x Antiek muziekinstrument

Resultaat:

100 EUR