Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schooltas + botervat 2312
Schooltas + botervat
Startprijs 60 EUR
Ingelegd dienblad 2313
Ingelegd dienblad
Startprijs 140 EUR
Wandkandelaren + kroonluchter 2314
Wandkandelaren + kroonluchter
Startprijs 80 EUR
Antieke albasten staande lamp, 1900 2315
Antieke albasten staande lamp, 1900
Startprijs 350 EUR
Opaline petroleumlamp, 1900 2316
Opaline petroleumlamp, 1900
Startprijs 60 EUR
Franse staande lamp, 162 cm. 2317
Franse staande lamp, 162 cm.
Startprijs 140 EUR
Antiek Chinees/Japans lakwerk dienblad 2318
Antiek Chinees/Japans lakwerk dienblad
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vier antieke dien/onderzet bladen 2319
Vier antieke dien/onderzet bladen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee pijphouders + pijpen 2320
Twee pijphouders + pijpen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Drie bronzen sluitgewichten 2321
Drie bronzen sluitgewichten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18x Diverse antieke gewichten 2322
18x Diverse antieke gewichten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot koperwerk (6x) 2323
Lot koperwerk (6x)

Resultaat:

25 EUR

Porseleinen tafellamp, H 61 cm. 2324
Porseleinen tafellamp, H 61 cm.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee aardewerken lampen 2325
Twee aardewerken lampen

Resultaat:

25 EUR

Lepelrek met tinnen lepels 2326
Lepelrek met tinnen lepels
Startprijs 40 EUR
Bronzen schotel Ø 21,6 cm. 2327
Bronzen schotel Ø 21,6 cm.
Startprijs 40 EUR
Drie delen antiek snijwerk 2328
Drie delen antiek snijwerk
Startprijs 40 EUR
Franse lampenvoet, H 163 cm. 2329
Franse lampenvoet, H 163 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Globe 2330
Globe

Resultaat:

40 EUR

Twee marmeren cassolettes 2331
Twee marmeren cassolettes
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee antieke petroleumlampen 2332
Twee antieke petroleumlampen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Antiek Duits keramiek 2333
3x Antiek Duits keramiek

Resultaat:

25 EUR