Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken spinde, 1800
Startprijs 400 EUR

Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.

Gebogen side board
Startprijs 400 EUR

Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR

Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met uitgestoken panelen. Afmeting: H 252 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse 2-deurs kast
Startprijs 500 EUR

Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.

Chaise longue
Startprijs 500 EUR

Chaise longue van massief mahoniehout. Geschulpt model met blauwe bekleding. Afmeting: 118 x 202 x 68 cm. In goede staat.

Empire commode, 1800
Startprijs 500 EUR

Empire commode. Notenhouten/fineer. Circa 1800. Met intarsia van verschillende houtsoorten. Afmeting: 83 x 116 x 61 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Startprijs 500 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.

Duits schrijfbureau, 1880
Startprijs 600 EUR

Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.

Duitse vitrinekast
Startprijs 650 EUR

Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.

Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 650 EUR

18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok schrijfbureau met bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 110 x 140 x 62 cm. In goede staat.

Kapitale notenhouten kast, 1880
Startprijs 700 EUR

Kapitale notenhouten Duitse Ulmer neo renaissance kast. Historisme. Twee deuren, vier lades, getorste zuilen. Met intarsia + opzet. Circa 1880. Afmeting: 186 x 128 x 56 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830
Startprijs 700 EUR

Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.

Eiken empire opzetkast, 1820
Startprijs 700 EUR

Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.

Antieke rankenkast op kruisvoet, 1890
Startprijs 700 EUR

Antieke Hollandse neo renaissance rankenkast op kruisvoet. Notenhout. Circa 1890. Afmeting: 171 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 700 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Startprijs 800 EUR

Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.

Antieke eiken kast, 1880
Startprijs 800 EUR

Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Prachtige speeltafel
Startprijs 850 EUR

Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.

Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780
Startprijs 900 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize secretaire
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Louis Seize secretaire. Diverse houtsoorten. Met florale marquetterie (ook zijkanten), origineel beslag en mooi gerestaureerd binnenleven. Afmeting: 162 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Massief eiken kast
Startprijs 1.000 EUR

Massief eiken barok kast. Hamburg. Circa 1780. Geheel uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 222 x D 68 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands barok kabinet, 1780
Startprijs 1.250 EUR

Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.