18e Eeuwse Hollandse palissander kussenkast met geëboniseerde zuilen, snijwerk, koppen en lades. Afmeting: In goede staat.
Zeldzame antieke triptychon van eikenhout met wandbevestiging. Handbeschilderd, met Latijnse schriften en signatuur H.B. 1930 - 1939. Afmeting: 120 x 145 x 7,5 cm. In goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten salon tafel met etage. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 51 x Ø 80 cm. In goede staat.
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.
Metalen fournituren ladenkast. Industrieel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Neogotische eikenhouten kist met ijzeren beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 116 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel met gecontourneerde opstaande omranding. Circa 1920. Afmeting: H 59 x Ø 61 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken opengewerkte salontafel met lotusbloemen, kikkers, vissen, floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 123 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met volle Korinthische zuilen + opzet. Circa 1880. Afmeting: H 124 x B 75 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkastje met jalouziedeur. Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme tafel in renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.
Hollandse gepolychromeerde bank met annotatie 1764. Afmeting: 45 x 88 x 29 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten commode met klauwpoten. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 60 x 62 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Oude spiegel met antieke kroon. 20e Eeuw. Afmeting: H 105 x B 66 cm. In goede staat.
Biederrneier ronde eettafel. 19e Eeuw. Massief mahonie. Afmeting: H 72 x Ø 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 74 x 86 x 43 cm. / 74 x 86 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel, verguld, met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.