Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten draaibare bureaustoel met lederen zitting. Circa 1900. Afmeting: 85 x 65 x 65 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 51 x 90 cm. In goede staat.
Houtgestoken schildersezel van mahoniehout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Groot wit geschilderd wijnrek van smeedijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 148 x 56 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde halve maantafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 75 x 29 cm. In goede staat.
Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
Antieke Oostenrijkse linnenkast van notenhout met kroon. Circa 1860. Afmeting: 196 x 122 x 52 cm. In goede staat.
Grote Noord-Duitse eikenhouten zadeldakkist met sledepoten + origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 87 x 157 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Engelse Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel met bruin leder. Empire-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 67 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gebogen barok commode met gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 76 x 88 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse houtgepinde eiken kast met lade, deur en origineel slot. Barok. Afmeting: 82 x 76 x 49 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 55 x 107 cm. In goede staat.
Twee verguld houten piëdestals met etages + marmeren bladen. Empire-stijl. Afmeting: 73 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten commode met snijwerk, volle zuilen en vijf lades. Circa 1880. Afmeting: 88 x 117 x 51 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse stoelen met snijwerk. Ongerestaureerd. Afmeting: 128 x 45 x 42 cm. In redelijke staat.
Twee geschuurde lederen armleunstoelen. Showroom modellen. In nieuwstaat. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.
Kleine antieke Hollandse vitrinekast van eiken. Barok. 19e Eeuw. Afmeting: 188 x 120 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag, geheel eiken met noten gefineerd. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.