Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zware palissander armleunstoel, 1850
Startprijs 100 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.

Oude geschilderde piedestal
Startprijs 100 EUR

Oude wit-geschilderde houten piedestal met marmeren blad en floraal/parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Rooktafel, 1930
Startprijs 100 EUR

Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.

Spiegel, H 93 x B 51 cm.
Startprijs 100 EUR

Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.

Eiken salontafel
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten salontafel met lades in Louis Seize stijl. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 130 cm. In goede staat.

Brede lederen relax stoel
Startprijs 100 EUR

Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.

Engelse armleunzetel, 1890
Startprijs 100 EUR

Engelse armleunzetel van mahoniehout. Circa 1890. Afmeting: H 98 x B 70 x D 65 cm. Zithoogte: 38 cm. In goede staat.

Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Startprijs 100 EUR

Twee aparte design fautuils, gemaakt in Finland door ontwerper Jouke Järvisalo genaamd Mondi soft chair.. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Empire halspiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

Twee mahoniehouten stoelen, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee Hollandse mahoniehouten stoelen met klauwpoten. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 101 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgepinde klaptafel van iepenhout
Startprijs 120 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Twee-zits Louis Seize-stijl bank
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse notenhouten twee-zits Louis Seize-stijl bank met florale bekleding. Afmeting: 97 x 126 x 68 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen commode
Startprijs 120 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 140 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

2-Delige Engelse servieskast
Startprijs 150 EUR

Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.

Twee oude armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau in ongerestaureerde goede staat. Uitneembaar. Circa 1920. Afmeting: 77 x 126 x 76 cm.

Grote eiken tafel, 1880
Startprijs 150 EUR

Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast, 1920
Startprijs 150 EUR

Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.

Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Antieke Engelse theetafel, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.