Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig bankstel met velours bekleding
Startprijs 150 EUR

Drie-delig bankstel in barok-stijl met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 80 x 80 cm. / 135 x 78 x 82 cm. In goede staat.

Kastje (kersen)
Startprijs 150 EUR

Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.

Antieke spinnekoptafel
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.

Zes kersenhouten eetstoelen
Startprijs 150 EUR

Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.

Kersen nachtkastje
Startprijs 160 EUR

Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1910
Startprijs 180 EUR

Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.

Kleine damessecretaire
Startprijs 180 EUR

Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Twee eiken gildestoelen
Startprijs 200 EUR

Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.

Antieke spiegel met console, 1880
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Duitse Gründerzeit halspiegel met console. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 240 x 90 x 32 cm. In goede staat.

Engelse uittrektafel
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Mahoniehouten kapspiegel
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Twee antieke nachtkastjes, 1900
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.

Ovale vossenkop-tafel
Startprijs 200 EUR

Ovale vossenkop-tafel van massief eiken. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 53 x 114 x 100 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.

Twee Sgabello stoelen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Mahonie vlinderbank ca 1860.
Startprijs 200 EUR

Laat biedermeier sofa./vlinderbank Circa 1860. Massief mahonie. Zithoogte 45 cm bekleding is recentelijk gedaan. Afmeting: 104 x 178 x 80 cm. In goede staat.

Engelse tafel
Startprijs 200 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Hollands miniatuur kabinet
Startprijs 200 EUR

Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Kersenhouten hoekkast
Startprijs 225 EUR

Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.

Antieke oorstoel
Startprijs 225 EUR

Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.

Italiaanse bijzettafel
Startprijs 240 EUR

Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse eettafel, 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: 70 x 102 x 113 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 1850
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.

6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR

Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.