18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.
Zuid-Duitse notenhouten Louis Seize secretaire met opstand, band intarsia, vaas inleg, bloemen et cetera. Met bronzen beslag. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeti...
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse teakhouten koloniale V.O.C. kist met bronzen beslag, origineel slot + hengsels. Vermoedelijk Portugal. Afmeting: 59 x 132 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits notenhouten kruispoot kabinet met bastions-panelen, getorste poten en origineel beslag. Twee-delig. Oudere restauratie. Afmeting: 199 x 147 x 54 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Franse mahoniehouten beeldenkast met zeven deuren, twee lades, snijwerk, volle zuilen en hemel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 255 x 160 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met floraal snijwerk. Grote kroon. Circa 1860. Afmeting: 218 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Mooie Franse vitrinekast in Louis Quinze stijl met gebogen glas en vier lades. Fijnhout belijmd met verguld messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 102 x 42 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse essenhouten gefineerde Louis Seize commode met vier lades, band-intarsia + ster inleg. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 119 x 57 cm. In z...
Hardhouten jaren 60 design uitneembare boekenkast met schrijfgedeelte en diverse legplanken. 187x35x290cm. In goede staat
18e Eeuwse Duitse notenhouten barok opzetkast. Twee-delig. Met getorste zuilen, deur + lade. Afmeting: 182 x 68 x 37 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten vitrine opzetkast. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 230 x 155 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
2x Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Grote antieke uitneembare Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde getorste pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 225 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten vitrinekast met rondom facet geslepen glas. Willem III. Circa 1860. Met notenhouten verstelbare schappen. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat. Afmeting: 225 x 115 x 45 cm.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...
Chinese lakwerk pagode-kast met goud decor + etageres. 20e Eeuw. Afmeting: 230 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Hollands mahoniehouten damesbureau in chiffoniere vorm. Met inlegwerk in binnenleven + opklapbare etagiere. Circa 1840. Afmeting: 127 x 42 x 75 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kussenkast. Slot later. Afmeting: 159 x 129 x 58 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten spindes met briefpanelen. Neo gotisch. Circa 1890. Eén-deurs. Afmeting: 126 x 46 x 40 cm. + 127 x 50 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met bronzen beslag en timpaankap. Circa 1780. Met halve zuilen en kapitellen. Lichte fineer schade. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In redelijke staat...
Zeldzame, antieke Zuid-Duitse jachttafel met houtsnijwerk + wild voorstellingen. Intarsia. Circa 1880. Afmeting: H 53 x Ø 67 cm. In goede staat.
Drie lederen stoelen met chroom. Vintage. Waarschijnlijk Gispen. Afmeting: 83 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Kunststoffen stoel van Ron Arad. Moroso Albert Victoria. Fauteuil in beige. Behoeft reiniging. Verder in goede staat. Afmeting: 68 x 71 x 64 cm.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Twee delig. Louis Quinze. Circa 1760. Dubbel gebogen, mooi binnenleven en bronzen beslag. Afmeting: 115 x 60 x 136 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten chiffoniere. Circa 1820. Empire. Afmeting: 158 x 105 x 53 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 168 x 111 x 50 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten whisky armleunstoel met leeuwenkoppen. Wisky komt uit leeuwenkop reservoir onder stoel. Afmeting: 134 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Noord-Duits mahoniehouten biedermeier secretaire met zadeldak en mooi binnenleven. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 170 x 105 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten twee-deurs vitrinekast met snijwerk en leeuwenkoppen. Neo renaissance. Afmeting: 173 x 112 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met geschulpt blad en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 54 x 94 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse tafel met lades. Rondom met divers houten bandintarsia versierd, ook op blad. Louis Seize. Oudere reparatie. Afmeting: 76 x 86 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Empire. Circa 1820. Gerestaureerd. Sloten zijn vervangen door knoppen. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse neo-gotische één-deurs kast met snijwerk en ijzeren slot. Eikenhout. Afmeting: 140 x 97 x 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl/Chippendale-stijl stoelen. Floraal snijwerk + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 120 x 52 x 56 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse vitrine opzetkast met vier lades, zijdeuren en Queen Anne poten. Afmeting: 208 x 112 x 37 cm. In goede staat.
Groot palissanderhouten schrijfbureau. Art Deco. Circa 1935. Met twee uitschuifbare schrijfbladen en twee deuren met daarachter lades + lade centraal. Afmeting: 180 x 95 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast. Circa 1920. Renaissance stijl. Met robbelijsten en snijwerk. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 184 x 156 x 58 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse halbank met klepdeksel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 103 x 103 x 58 cm. In goede staat.
Schrijfbureau met opzet. Circa 1920. Massief eiken. Onderstuk met twee deuren en drie lades. Bovendeuren met snijwerk. Afmeting: 147 x 133 x 64 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire spiegel met lade en verguld bronzen versiering. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 145 x B 100 x D 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire 4-laden commode met volle geëboniseerde zuilen en messing kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse halve-maan kast met vier lades, marqueterie, origineel beslag en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 105 x 36 x 69 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse stoelen met snijwerk. Ongerestaureerd. Afmeting: 128 x 45 x 42 cm. In redelijke staat.
Gerestaureerde Franse eikenhouten penantkast met vollen zuilen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 34 x 91 x 47 cm. In zeer goede staat.
Twee geschuurde lederen armleunstoelen. Showroom modellen. In nieuwstaat. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.
Kleine antieke Hollandse vitrinekast van eiken. Barok. 19e Eeuw. Afmeting: 188 x 120 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag, geheel eiken met noten gefineerd. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gebogen barok commode met gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 76 x 88 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse houtgepinde eiken kast met lade, deur en origineel slot. Barok. Afmeting: 82 x 76 x 49 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 55 x 107 cm. In goede staat.
Twee verguld houten piëdestals met etages + marmeren bladen. Empire-stijl. Afmeting: 73 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel met bruin leder. Empire-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 67 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten commode met snijwerk, volle zuilen en vijf lades. Circa 1880. Afmeting: 88 x 117 x 51 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Engelse Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Oostenrijkse linnenkast van notenhout met kroon. Circa 1860. Afmeting: 196 x 122 x 52 cm. In goede staat.
Grote Noord-Duitse eikenhouten zadeldakkist met sledepoten + origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 87 x 157 x 70 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde halve maantafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 75 x 29 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten draaibare bureaustoel met lederen zitting. Circa 1900. Afmeting: 85 x 65 x 65 cm. In goede staat.
Houtgestoken schildersezel van mahoniehout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 51 x 90 cm. In goede staat.
Groot wit geschilderd wijnrek van smeedijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 148 x 56 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.
Antieke eethoek van mahonie met vier stoelen. 19e Eeuw. Geschulpt blad, spinnekop tafel. Afmeting: 76 x 138 x 106 cm. / 90 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 42 x42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen commode met vier lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 60 x 86 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten etagieretafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 134 x 36 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.
Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1880. Afmeting: 74 x 90 x 116 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken vergulde wandtafel met putti en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 83 x 74 x 26 cm. In goede staat.
Mahoniehoten Louis Seize nachtkastje met lade en jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 70 x 56 x 36 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten naaitafel met twee lades. Biedermeier. Afmeting: 75 x 40 x 58 cm. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.