Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. IJsberen. Art Deco. Circa 1920. Ongesigneerd. Maker (?) Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Fluit spelende dame op ezel. Getiteld: En Ballade. Door Antoinne Bofill. 1875 - 1939. Afmeting: 39 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Meisje met boek. Gesigneerd op bodemplaat (Meiji). Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Madonna. Religieus. Met rest polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Art Deco beeld op marmeren basement. Gesigneerd. v.d. Voorde + gietstempel Parijs. Circa 1920. Man met hoepel en hond. Afmeting: 32 x 51 x 11 cm. In goede staat.
Groot antiek figuur op houten geëboniseerd basement. Amazone vecht tegen leeuw. Afmeting: 48 x 46 x 23,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Truus Menger op natuurstenen basement . 1923 - 2016. Tevens boeken van Truus Menger. Moeder met kind + Teddybeer. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Anna ten Drieën. Sint - Annatrits. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote bronzen olifant op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee bronzen jockeys te paard op marmeren basement. Met gietstempel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 8 x 29 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws gepolychromeerde Heilig figuur. Spanje. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gesigneerd Fisher. 21e Eeuw. Duitse soldaat, op zwart marmeren basement. Afmeting: 20 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen quan yin op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Naakte vrouw op marmeren basement. Erotica. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Bronzen hondenkop. 20e Eeuw. Bruikbaar als presse-papier. Afmeting: 9 x 9 x 8 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden figuur. Halfnaakte vrouw met korf. 20e Eeuw. Afmeting: H 127 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 28 x 16,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese bronzen figuren. Onder andere twee boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote zware gietijzeren putti. 18e - 19e Eeuw. Restauratie basement. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte boogschutter met windhonden. Gesigneerd Lorenzl. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse compositie metalen figuren. Mannelijke + vrouwelijke schaapsherder. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 48 - 49 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen haan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Drie messing overlay beelden. Bronskleur. Tweede helft 20e eeuw. 2x naar Miro, nr. 1763/3999 en nr. 1301/3990, Inver Art Spain. 1x naar Xaloc, nr. 76/3999, Inver Art Spain. Afmeting: H 35 - 36 cm. In ...
Bronzen ezel op zwart marmeren basement. Gemerkt Fratin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen damesbuste door A. Vetu. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws zwaar compositie metalen figuur. Jolie Fille de Perth. Met polychromie. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot van 25 stuks metalen miniaturen op marmeren sokkels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse natuurstenen beelden. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 80 cm. In goede staat.
Bronzen curvy naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee-delig Chinees figuur van gietijzer. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Brons-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Drie grote Oosterse houtgesneden figuren. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 62 - 70 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Napoleon figuren. Messing + metaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen dansende boeddha figuur. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Vier figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Maria beelden, putti + bronzen meisje met vogel. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Composiet figuur. Dame met kruik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.