Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken rolluikkastje 4222
Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR
Biedermeier naaitafel 4203
Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR
Lederen poef 4183
Lederen poef
Startprijs 60 EUR
Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm. 4126
Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm.
Startprijs 60 EUR
Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4115
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 60 EUR
Tafel met klauwpoten 4192
Tafel met klauwpoten
Startprijs 50 EUR
Antieke bijzettafel, 1930 4187
Antieke bijzettafel, 1930
Startprijs 50 EUR
Oude eiken tafel, 1910 4175
Oude eiken tafel, 1910
Startprijs 50 EUR
Antieke pianokruk, 1910 4142
Antieke pianokruk, 1910
Startprijs 50 EUR
Twee gestoken tafeltjes 4239
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR