Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafel met klauwpoten
Startprijs 50 EUR

Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.

Eiken Henri Deux tafel
Resultaat: 100 EUR

Eiken uittrekbare tafel met opgedraaide poten. Circa 1880. Afmeting: H 75 x L 125 x B 113 cm. In goede staat.

Engelse armleunzetel, 1890
Startprijs 100 EUR

Engelse armleunzetel van mahoniehout. Circa 1890. Afmeting: H 98 x B 70 x D 65 cm. Zithoogte: 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 140 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

Mahoniehouten pianokruk
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.

Kastje (kersen)
Startprijs 150 EUR

Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.

Eiken secretaire
Startprijs 500 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.

Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 275 EUR

Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.

Italiaanse commode
Resultaat: 60 EUR

Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel Ø 65 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met driespant poot. Afmeting: H 71 x Ø 65 cm. In goede staat.

Engelse tafel
Startprijs 200 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse biedermeier naaitafel met vierspant poot, in oude bierverf. Afmeting: 80 x 50 x 82 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

Antiek damesbureau, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.

Mahoniehouten penantkast
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Kersen nachtkastje
Startprijs 160 EUR

Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.

Gestoken Indonesische teakhouten tafel
Startprijs 250 EUR

Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.

Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Startprijs 100 EUR

Twee aparte design fautuils, gemaakt in Finland door ontwerper Jouke Järvisalo genaamd Mondi soft chair.. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Franse vitrine
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...

Kunststof Ron Arad stoel
Resultaat: 325 EUR

Kunststoffen stoel van Ron Arad. Moroso Albert Victoria. Fauteuil in beige. Behoeft reiniging. Verder in goede staat. Afmeting: 68 x 71 x 64 cm.

Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 300 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Kersenhouten hoekkast
Startprijs 225 EUR

Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.

Antieke oorstoel
Startprijs 225 EUR

Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 750 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 700 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Empire halspiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten vitrine-opzetkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen commode
Startprijs 120 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Italiaanse bijzettafel
Startprijs 240 EUR

Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.

Hollands miniatuur kabinet
Startprijs 200 EUR

Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Antieke spinnekoptafel
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.

Eiken vitrine
Resultaat: 1.550 EUR

18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.

Mahonie linnen kabinet
Resultaat: 800 EUR

Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...

18e Eeuws Hollands kabinet, 1780
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met bronzen beslag en timpaankap. Circa 1780. Met halve zuilen en kapitellen. Lichte fineer schade. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In redelijke staat...

18e Eeuws secretaire, 1760
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.

Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Notenhouten speeltafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse notenhouten Willen III speeltafel. Afmeting: 73 x 70 x 76 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 650 EUR

18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok schrijfbureau met bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 110 x 140 x 62 cm. In goede staat.

Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Chesterfield voetenbank
Resultaat: 190 EUR

Engelse Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Kersen eettafel
Resultaat: 120 EUR

Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.

Zes kersenhouten eetstoelen
Startprijs 150 EUR

Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.

Vier biedermeier stoelen
Startprijs 90 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden

Kleine damessecretaire
Startprijs 180 EUR

Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Kabinet
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag, geheel eiken met noten gefineerd. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.

Antieke Hollandse kussenkast, 1880
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke uitneembare Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde getorste pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 225 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 50 EUR

Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Zuid-Duitse jachttafel, 1880
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame, antieke Zuid-Duitse jachttafel met houtsnijwerk + wild voorstellingen. Intarsia. Circa 1880. Afmeting: H 53 x Ø 67 cm. In goede staat.

Jaren 60 design boekenkast
Resultaat: 500 EUR

Hardhouten jaren 60 design uitneembare boekenkast met schrijfgedeelte en diverse legplanken. 187x35x290cm. In goede staat