52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Kersenhouten hoekkast 4216
Kersenhouten hoekkast
Startprijs 225 EUR
Antieke oorstoel 4217
Antieke oorstoel
Startprijs 225 EUR
Hollandse porseleinkast 4218
Hollandse porseleinkast

750 EUR

Hollandse porseleinkast 4219
Hollandse porseleinkast

1.200 EUR

Dubbel gebogen secretaire 4220
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4221
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 700 EUR
Eiken rolluikkastje 4222
Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR
Mahonie nachtkastje, 1870 4223
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 60 EUR
Empire halspiegel 4224
Empire halspiegel
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4225
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.200 EUR
Wortelnoten vitrine-opzetkast 4226
Wortelnoten vitrine-opzetkast

250 EUR

Dubbelgebogen commode 4227
Dubbelgebogen commode
Startprijs 120 EUR
Italiaanse bijzettafel 4228
Italiaanse bijzettafel
Startprijs 240 EUR
Hollands miniatuur kabinet 4229
Hollands miniatuur kabinet
Startprijs 200 EUR
Antieke spinnekoptafel 4230
Antieke spinnekoptafel
Startprijs 150 EUR
Eiken vitrine 4231
Eiken vitrine

1.550 EUR

Mahonie linnen kabinet 4232
Mahonie linnen kabinet

800 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet, 1780 4233
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780

350 EUR

18e Eeuws secretaire, 1760 4234
18e Eeuws secretaire, 1760

180 EUR

Paar antieke Engelse fauteuils 4235
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 80 EUR
Franse linnenkast van kersenhout 4236
Franse linnenkast van kersenhout

250 EUR

Notenhouten speeltafel 4237
Notenhouten speeltafel

110 EUR

Dubbelgebogen mahonie bureau 4238
Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 650 EUR
Twee gestoken tafeltjes 4239
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR