Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm. 6192
Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm. 6198
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse schoentjes 6042
Twee antieke Delftse schoentjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee delen plateel 6118
Twee delen plateel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910 6003
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6189
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm. 6181
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Delftse rozensteker 6157
Delftse rozensteker

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Art Deco Porceleyne Fles vaas 6115
Art Deco Porceleyne Fles vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6105
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten, 1910 6103
Twee majolica bloempotten, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
36x Bijbelse tegels 6072
36x Bijbelse tegels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delftse knobbelvaas, H 41 cm. 6206
Delftse knobbelvaas, H 41 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Porceleyne Fles plaquette, 1920 6205
Antieke Porceleyne Fles plaquette, 1920

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Delftse APK schotel Ø 22,2 cm. 6202
Delftse APK schotel Ø 22,2 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Porceleyne Fles vaas, H 26,5 cm. 6197
Antieke Porceleyne Fles vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Friese wandschotel Ø 28 cm. 6194
18e - 19e Eeuwse Friese wandschotel Ø 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm. 6191
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Meissen theepot 6177
Meissen theepot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920 6120
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot tegels ( 27 st.) 6080
Lot tegels ( 27 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles 6017
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm. 6002
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen, 1880 6246
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen, 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Delfts, divers  (8x) 6245
Lot Delfts, divers (8x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee delen Duits aardewerk 6232
Twee delen Duits aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke caché pot, 1920 6231
Antieke caché pot, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee wijwater houders 6226
Twee wijwater houders

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch bloempot, 1900 6209
Villeroy en Boch bloempot, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Delftse APK schotel Ø 21,6 cm. 6201
Delftse APK schotel Ø 21,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm. 6195
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek 12-pas tegeltableau 6187
Antiek 12-pas tegeltableau

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek 12-pas tegeltableau 6186
Antiek 12-pas tegeltableau

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot Tsjechisch eetservies 6185
Groot Tsjechisch eetservies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen theepot 6175
Meissen theepot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Engels lampetstel, 1920 6165
Antiek Engels lampetstel, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein (3x) 6164
Lot Herend porselein (3x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels 6161
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Zwiebelmuster servies, 1900 6160
Antiek Zwiebelmuster servies, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engels whiskyvat met kraan 6129
Engels whiskyvat met kraan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zes delen oud aardewerk 6125
Zes delen oud aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee delen antiek plateel, 1910 6117
Twee delen antiek plateel, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten 6102
Twee majolica bloempotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duitse dekselvaas, H 35 cm. 6082
Duitse dekselvaas, H 35 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.) 6073
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie delen Delfts fayence 6063
Drie delen Delfts fayence

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm. 6062
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm. 6056
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Delftse lampenvoet, H 43 cm. 6055
Delftse lampenvoet, H 43 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel 6052
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6049
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm. 6048
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delftse theebus, H 10,5 cm. 6038
Delftse theebus, H 10,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6023
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuws kruis met wijwaterbak 6022
18e Eeuws kruis met wijwaterbak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Makkumer plaquettes 6021
2x Makkumer plaquettes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Plaquette met bijbelse voorstelling 6015
Plaquette met bijbelse voorstelling

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse figuren 6004
Twee antieke Delftse figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm. 6244
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

60 EUR

Lot tegels (25 st.), Bloempot 6243
Lot tegels (25 st.), Bloempot
Startprijs 225 EUR
Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm. 6242
Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm.
Startprijs 110 EUR
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel 6241
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels (30 st.) 6240
Lot antieke tegels (30 st.)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee porseleinen vazen 6239
Twee porseleinen vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zes antieke tegels 6238
Zes antieke tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek tête à tête theeservies 6237
Antiek tête à tête theeservies

Resultaat:

30 EUR

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm. 6236
Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Lot divers aardewerk (13x) 6235
Lot divers aardewerk (13x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Acht oude/antieke wandborden 6234
Acht oude/antieke wandborden

Resultaat:

50 EUR

Drie Hollandse sierschotels 6233
Drie Hollandse sierschotels
Startprijs 60 EUR
Lot porselein, divers 6230
Lot porselein, divers
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Porseleinen honden 6229
2x Porseleinen honden

Resultaat:

30 EUR

Majolica zuil 6228
Majolica zuil
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Twee Engelse vazen 6227
Twee Engelse vazen

Resultaat:

35 EUR

Twee bloempotten met pagode figuren 6225
Twee bloempotten met pagode figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Porseleinen pronk/fruitschaal 6224
Porseleinen pronk/fruitschaal

Resultaat:

35 EUR

Lot porselein (divers) 6223
Lot porselein (divers)
Startprijs 30 EUR
Vier Delftse borden Ø 23 cm. 6222
Vier Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 120 EUR
Keramieken parapluhouder 6221
Keramieken parapluhouder
Startprijs 160 EUR
Vier antieke schotels 6220
Vier antieke schotels
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Villeroy en Boch kaststel, 1900 6219
Villeroy en Boch kaststel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Schierholz porseleinen lamp 6218
Schierholz porseleinen lamp
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm. 6217
Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.

Resultaat:

20 EUR

Antiek Duits theeservies, 1900 6216
Antiek Duits theeservies, 1900
Startprijs 150 EUR
Antiek Petrus Regout serviesgoed 6215
Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek porseleinen tablet 6214
Antiek porseleinen tablet

Resultaat:

25 EUR

Lot divers porselein (8x) 6213
Lot divers porselein (8x)
Startprijs 60 EUR
3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880 6212
3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880
Startprijs 40 EUR
4x Porseleinen figuren 6211
4x Porseleinen figuren
Startprijs 70 EUR
Antieke Makkumer schenkkan, H 23,5 cm. 6210
Antieke Makkumer schenkkan, H 23,5 cm.
Startprijs 50 EUR
Antiek vijf-delig Delfts kaststel 6208
Antiek vijf-delig Delfts kaststel
Startprijs 200 EUR
Lot divers porselein (4x) 6207
Lot divers porselein (4x)
Startprijs 30 EUR
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,7 cm. 6204
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6203
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
18e - 19e Eeuwse Delfts schotel Ø 23 cm. 6200
18e - 19e Eeuwse Delfts schotel Ø 23 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 cm. 6199
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR