Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek porseleinen damesbuste, H 26 cm. 6024
Antiek porseleinen damesbuste, H 26 cm.

Resultaat:

100 EUR

Twee Franse figuren, H 39 cm. 6025
Twee Franse figuren, H 39 cm.
Startprijs 225 EUR
Tegeltableau, Driemaster 6026
Tegeltableau, Driemaster
Startprijs 400 EUR
Engelse zuil + bloempot 6027
Engelse zuil + bloempot
Startprijs 100 EUR
Villeroy & Boch figurengroep 6028
Villeroy & Boch figurengroep
Startprijs 60 EUR
Villeroy & Boch figurengroep 6029
Villeroy & Boch figurengroep
Startprijs 60 EUR
Twee Franse vazen Ø 10 cm. 6030
Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Perzische schotels, 1900 6031
Twee Perzische schotels, 1900
Startprijs 100 EUR
Twee Perzische sierschotels, 1900 6032
Twee Perzische sierschotels, 1900
Startprijs 100 EUR
Twee majolica bloempotten 6033
Twee majolica bloempotten
Startprijs 80 EUR
Twee Makummer Tichelaar schalen 6034
Twee Makummer Tichelaar schalen
Startprijs 100 EUR
Amfora vaas + console 6035
Amfora vaas + console
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm. 6036
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.

Resultaat:

300 EUR

Perzische sierschotel Ø 37 cm. 6037
Perzische sierschotel Ø 37 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Delftse theebus, H 10,5 cm. 6038
Delftse theebus, H 10,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm. 6039
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.
Startprijs 400 EUR
Drie delen K.P.M. porselein 6040
Drie delen K.P.M. porselein
Startprijs 100 EUR
Keramieken kip+haan 6041
Keramieken kip+haan
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee antieke Delftse schoentjes 6042
Twee antieke Delftse schoentjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel, 1900 6043
5-Delig Delfts kaststel, 1900

Resultaat:

200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm. 6044
Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm.
Startprijs 120 EUR
3-Delig antiek kaststel, 1900 6045
3-Delig antiek kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3-Delig antiek Delfts kaststel, 1900 6046
3-Delig antiek Delfts kaststel, 1900

Resultaat:

300 EUR

Drie delen majolica, H 27 - 28  cm. 6047
Drie delen majolica, H 27 - 28 cm.
Startprijs 70 EUR