19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 x 18 x Ø 11cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten. Floraal/goud decor. Eén chip deksel. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse goud Imari porseleinen vazen. (1) Knobbelvaas, floraal + bodemmerk. (2) Pijpvaas, floraal/feniks + bodemmerk. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen zuil/piëdestal. Floraal/paradijsvogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse Imari porseleinen dekselschaal met floraal/landschap/vleermuis/goud decor. Afmeting: 35 x 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met paarden in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees/Japans porseleinen drakenschotel. Oude haarlijn. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijke staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakencups met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.